دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Adobe Shockwave Player 12.2.5.196 مشاهده فایلهای فلش در وب

دسته بندی نرم افزار اینترنت » طراحی وب | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/30 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19814

Adobe Shockwave Player مشاهده فایلهای فلش در وب
Adobe Shockwave Player پلاگینی برای مشاهده برخی از محتواهای آنلاین تحت وب می باشد.
این برنامه جهت نمایش یک نوع از انیمیشن که مشابه فلش است و بیشتر برای طرای صفحات وب از آن استفاده می شود، کاربرد دارد و توسط آن به راحتی می توانید به انجام انواع بازی های آنلاین و موارد دیگری که در ساخت آنها از این نوع انیمیشن استفاده شده بپردازید.

Adobe Shockwave Player به کاربر اجازه می‌دهد تا فایل های ساخته شده توسط برنامه Adobe Director را اجرا کند. این برنامه هنگامی کاربرد اصلی خود را نشان می دهد که لازم باشد میان طراح و کاربر تعاملی صورت گیرد مثل بازی های اینترنتی و فیلم های آموزشی که کاربر نیز می تواند بعضی موارد را تغییر دهد. در این موارد Flash Player نمی تواند کارساز باشد زیرا فقط برای فشرده سازی و بهینه سازی فایل های فلش مانند تبلیغات اینترنتی که نیازی به ارتباط با کاربر ندارند طراحی شده است.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » طراحی وب

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود