دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CoffeeCup Web Calendar 5.1.20 ساخت تقویم تحت وب

دسته بندی نرم افزار اینترنت » طراحی وب | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/26 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1618

CoffeeCup Web Calendar ساخت تقویم تحت وب
CoffeeCup Web Calendar 5.1.20 ابزاری جهت ساخت تقویم و روز شمار روی صفحات وب می باشد.
توسط این نرم افزاری می توانید یک تقویم تحت وب مخصوص وب سایت شخصی خود بسازید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا با ابزارهای موجود و به شکلی کاملا گرافیکی تقویم هایی را در قالب صفحات وب نظیر صفحات HTML خلق نمایید. قسمت Wizard موجود در این نرم افزار هم جهت راحتی کاربران ایجاد شده و کاربران با استفاده از آن زمان بسیار کمی می توانند تقیوم های تحت وب مورد نظر خود را طراحی و ایجاد کنند. می شود توضیحات مربوط به یک قرار ملاقات و همچنین خاطرات یک روز خاص را وارد آن نمایید تنها با یک کلیک روی تاریخ مشخص شده تمام خاطرات برایمان زنده شود. قادر خواهید بود محدوده زمانی خاصی و یا فقط یک روز منحصر به فرد را با رنگی مجزا و یا عکسی دلخواه از روزهای دیگر جدا نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Web Calendar مواردی مانند : بکارگیری استایل های گوناگون در تقویم ، ساخت تقویم در سه اندازخ مختلف ، امکان تعیین عکس به عنوان زمینه تقویم ، افزودن صدا و آهنگ روی تقویم ، وجود قالب های پیش ساخته جهت ساخت تقویم ، توانایی تکرار مطالب قرار داده شده در تقویم ، اضافه نشدن حجم اطلاعات به بانک دیتا بیس سایت ، تهیه فایل SWF از تقویم ساخته شده به منظور هماهنگی کامل به کلیه مرورگرها ، پیش نمایش زنده جهت بررسی تقویم ساخته شده و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » طراحی وب

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود