دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CoffeeCup Website Color Schemer 4.2.130 انتخاب رنگ جهت طراحی سایت

دسته بندی نرم افزار اینترنت » طراحی وب | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/27 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1424

CoffeeCup Website Color Schemer انتخاب رنگ جهت طراحی سایت
CoffeeCup Website Color Schemer 4.2.130 نرم افزاری برای انتخاب رنگ های متناسب با تصاویر جهت استفاده در طراحی سایت می باشد.
این نرم افزار با ابزارهای گوناگونی به منظور انتخاب و مقایسه رنگ ها امکان پیش نمایش آنها را در قالب یک صفحه وب پیش از پیاده سازی رنگ انتخاب شده روی صفحه اصلی می دهد و همچنین می توانید با بکارگیری ابزار قطره چکان یا همان ( Eye Dropper Color) رنگ مورد علاقه خود را از هر بخشی از سیستمتان که می خواهید انتخاب نمایید.
با بکارگیری نرم افزار CoffeeCup Website Color Schemer انتخاب رنگ ها دیگر کار دشواری نیست و به آسانی می توانید مناسب ترین رنگی که با اجزای صفحه همخوانی کامل داشته باشد را انتخاب و در طرح خود استفاده نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Website Color Schemer مواردی مانند : وجود ابزار Websafe Color جهت تغییر رنگ به نزدیکترین رنگ متناسب با Websafe ، توانایی چاپ ، انتخاب نمودن 10 رنگ مختلف از تصویر ، بکارگیری ترکیب کننده رنگ ها به صورت شیب ملایم توسط دو رنگ مختلف با توانایی تخصیص 83 مرحله مجزا بین آنها ، پیش نمایش صفحه و رنگ های انتخاب شده، پیش از افزودن آن به صفحه وب اصلی و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.
  • دانلود نسخه نرم افزار ارئه شده : CoffeeCup Website Color Schemer 4.2.130
    دانلود دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 2 مگابایت ( نسخه فعال شده Activated )

موضوعات: اینترنت » طراحی وب

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود