دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Oxygen XML Editor 18.0 ویرایش فایلهای XML

دسته بندی نرم افزار اینترنت » ابزار وبمستر | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 10516

Oxygen XML Editor ویرایش فایلهای XML
Oxygen XML Editor ویرایشگر فایلهای XML و به نوعی دیباگر XSLT / XQuery ها و یک پروفایلر با توانایی پشتیبانی کامل از استاندارد یونیکد می باشد که به خوبی قادر است برنامه نویسان حرفه ای را به گونه ای در ایجاد یک خروجی فایل XML کمک نماید. با استفاده از این نرم افزار می توان فایلهای Html ، txt ، xml را به راحتی ویرایش و ادیت نمود.

Oxygen XML Editor وقتی به عنوان ادمین یک سایت فعالیت داشته باشید میزان کارآیی خود را به شما نشان می دهد چون در هنگام ویرایش فایل های مپ سایت ( Sitemap ) که دارای خطاهای زیادی هستند به نحوی برایتان نقش دستیاری همه کاره را بازی می کند. این نرم افزار قادر است XML , XSL , XQUERY , FO , XSD , RNG , RNC , DTD , Schematron , WSDL را خطا یابی نموده و تمامی ارورها را ظاهر کند تا در ویرایش آنها بدون مشکل تغییرات لازم را انجام دهید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Oxygen XML Editor مواردی همچون : XML Outliner ، ویرایشگر XML ویژوال ، ویرایشگر XML هوشمند ، پشتیبانی کامل از یونیکد ، ویرایش فایل های Html ، txt ، xml ، پشتیبانی از XInclude که یک استاندارد برای ایجاد اسناد XML از قطعات کوچکتر می باشد ، پشتیبانی از XPath (یک زبان برای پرداختن به بخش های خاصی از یک سند XML می باشد) ، خطاگیری از فایل های XML , XSL , XQUERY , FO , XSD , RNG , RNC , DTD , Schematron , WSDL و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » ابزار وبمستر

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود