دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CoffeeCup Website Insight 2.1.312 بهبود رتبه سایت

دسته بندی نرم افزار اینترنت » ابزار وبمستر | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/27 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1879

CoffeeCup Website Insight بهبود رتبه سایت
CoffeeCup Website Insight 2.1.312 ابزاری جهت بررسی وب سایت و بهبود رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جستجو می باشد.
این برنامه قدرتمند می تواند حدود 70 فاکتور مهم را برای بهبود عملکرد وب سایت و در نتیجه بهتر شدن رتبه وب سایت در نتایج جستجو مهیا کند. از این ابزار جهت تجزیه و تحلیل یک دامنه خاص و یا تعدادی دامنه به صورت گروهی که احتیاج به بررسی آنها دارید استفاده می شود. این نرم افزار بعد از بررسی هایی که روی وب سایت مورد نظر شما انجام می دهد با ارائه پیشنهاد هایی مفید مسیر را به منظور بهینه سازی و افزایش محبوبیت و نهایتا رتبه وب سایت برایتان مشخص و روشن می کند.
نرم افزار CoffeeCup Website Insight به منظور انجام یک آنالیز شی گرا جامع از وب سایت خود و یا دامنه مورد نظر ابزاری کامل می باشد. این برنامه با استفاده از سیستم گزارشگر قدرتمند خود کلیه بخش های لازم را پوشش داده و تمامی جزئیات ضروری مانند کلمات کلیدی و نمودار طبقه بندی اجزای صفحات وب را به شکلی تفکیک شده برایتان قابل لمس می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CoffeeCup Website Insight مورادی مانند : تست ساختار محتوای صفحه با پیش نمایش مجزای هر صفحه ، ذخیره سازی اسکن های انجام داخل یک فایل برای مقایسه در بررسی های بعدی ، بالا بردن کاربرد کلمات کلیدی مورد استفاده با استفاده از آمار امتیازی کلمات کلیدی ، غیر فعال کردن گزارشات مرتبط با یک بخش خاص ، مشخص نمودن مشکلات و خطاهای موجود به همراه راه حل آن ، تنظیم گزارشات ارائه شده طبق اولویت های در نظر گرفته شده ، تجزیه و تحلیل اجزای هسته صفحات وب و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » ابزار وبمستر

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود