دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Delete Duplicates on Server 1.8.1.1 x64/x86 حذف فایل ها و ایمیل های تکراری روی سرور

دسته بندی نرم افزار اینترنت » ابزار وبمستر | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2150

Delete Duplicates on Server حذف فایل ها و ایمیل های تکراری روی سرور
Delete Duplicates on Server 1.8.1.1 نرم افزاری به منظور حذف فایل های تکراری و ایمیل های مشابه از روی سرور می باشد.
این برنامه قدرتمند به خوبی فایل ها و موارد تکراری را روی سرور بررسی و تشخیص می دهد و اقدام به پاکسازی آن ها می کند و همچنین با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود پیام ها و ایمیل های تکراری ذخیره شده روی سرور های POP3 و IMAP را نیز حذف نمایید. هدف از بکارگیری این برنامه این می باشد که فایل ها و موارد اضافی روی سرور و همچنین رکورد های نا مربوطی که در بخش های موقت سرور استفاده شده اند و در حال حاضر بی مصرف شده اند را شناسایی و حذف کنیم تا از به هم ریختگی و شلوغی سرور جلوگیری کرده باشیم. یکی از مهم ترین قسمت های این برنامه شناسایی و حذف ایمیل های تکراری می باشد که باعث می گردد صندوق پستی منظمی داشته باشیم.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Delete Duplicates on Server مواردی مانند : تشخیص کارآمد و حذف ایمیل های تکراری ، روش های استاندارد جهت مقایسه محتوای پیام ها به صورت کلی یا یک پیام منحصر به فرد ، اجرای قدرتمند بر روی شبکه ، اسکن و بررسی دقیق سرور ، پشتیبانی از پروتکل های POP3 و IMAP و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: اینترنت » ابزار وبمستر

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود