دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

GeoGebra 5.0.326.0 3D + Portable ترسیم اشکال هندسی توسط روابط ریاضی

GeoGebra ترسیم اشکال هندسی توسط روابط ریاضی
GeoGebra یک نرم افزار قدرتمند و متن باز جهت یادگیری مفاهیم ریاضی می باشد. این نرم افزار برای استفاده تمامی دانش آموزان ، معلمان و افرادی که در طول روز با ریاضیات سر و کار دارند ، طراحی شده است.
این نرم افزار محصول تیم متخصص با پشتیبانی دانشگاه سالزبورگ اتریش و سرپرستی مارکوس هوهن وارتر است که برای ترسیم اشکال هندسی به کار میرود.خروجی جاوا اپلت این نرم افزار بدون نقص به همراه گزینه های فراوانی است که طراح آموزشی را قادر به تولید طرح درس های تعاملی با کیفیت بالا می کند. نرم افزار GeoGebra یک ابزار قدرتمند است که هیچگونه نرم افزار قابل مقایسه ای برای آن نیست و به شما کمک می کند تا ریاضی را از مبتدی تا پیشرفته فرا بگیرید.از قابلیت های مهم نرم افزار GeoGebra می توان به قابل اجرا بودن بر روی انواع سیستم عامل ها , متن باز بودن , اسان بودن جهت استفاده , قابلیت اسکریپت نویسی و ... اشاره کرد.

 

NextUp TextAloud 3.0.102 تبدیل متن به گفتار

NextUp TextAloud تبدیل متن به گفتار
NextUp TextAloud نرم افزار کاربردی جهت تبدیل متن به گفتار می باشد که برای ویندوز طراحی و ساخته شده. این برنامه این توانایی را دارد تا متن را از اسناد MS Word ، ایمیل ها ، صفحات وب و فایل های PDF به گفتاری با صدای طبیعی تبدیل نماید و با استفاده از آن می توان متن ها را به فایل صوتی تبدیل نمود و در دستگاه هایی مانند iPod ، iPhone و هر وسیله پخش کننده صوتی دیگر آنها را شنید.

TextAloud ویژگی خاصی جهت همگام سازی خودکار با iTunes را نیز در بین امکانات خود جایی داده است. با استفاده از این برنامه می توان در زمان صرفه جویی نمود و کارآیی خود را با گوش دادن به متن ها در حین تمرینات ورزشی یا در مسافرت ، افزایش داد. استفاده از این نرم افزار تبدیل متن به گفتار برای آن دسته از بیمارانی که درگیر Dyslexia (خوانش پریشی که در واقع نوعی بیماری می باشد که در آن فرد مبتلا ، در خواندن یا هجی کردن کلمات مشکل دارد ) یا افراد دیگری که به هر دلیل دارای مشکلات خواندن متن هستند ، بسیار مفید خواهد بود و همچنین می تواند کیفیت خواندن متن را با گوش دادن به همان متنی که مشغول خواندن آن هستند افزایش چشمگیری دهد.

 

Rosetta Stone 3.4.7 + TOTALe 5.0.37 + ISO آموزش زبان های زنده دنیا

Rosetta Stone آموزش زبان های زنده دنیا
Rosetta Stone مجموعه آموزشی است که دارای برنامه های قدرتمندی برای آموزش سریع و راحت زبان های خارجی می باشد.
این مجموعه آموزشی از طرفداران زیادی در سراسر جهان برخوردار بوده و تعداد زیادی از شرکت های عظیم و کالج ها از این برنامه قدرتمند برای آموزش و یادگیری انواع زبان ها زنده دنیا به کارمندان و کارآموزان خود بهره می برند. با بکارگیری این برنامه قدرتمند می توانید به یادگیری بیشتر زبان های دنیا با متد خاص و جدیدی بپردازید، Rosetta Stone با ایجاد محیطی دلنشین و کاربر پسند به صورت چند رسانه ای و استفاده از روش های جدید Audio-Lingual ، Communicative و Task-Based Study جهت یادگیری زبان ، خود را به عنوان یکی از بهترین منابع آموزشی مطرح نموده است.

نرم افزار Rosetta Stone دارای قابلیت های کلیدی مانند : آشنایی با گرامر زبان مورد نظر ، آموزش های کاربردی و مفید در هر زبان ، معرفی لغات و طرز بیان لغات در زبان جدید ، توانایی خواندن و نوشتن لغات در زبان مورد نظر ، انواع معذرت خواهی ها و درخواست های مودبانه ، چگونه سفارش دادن غذا در رستوران، خرید نمودن ، ساعت ها مختلف روز ، روزهای تقویم و تاریخ، آب و هوا ، تمرین های هوشمند جهت آشنایی با لغات و طرز بیان آنها ، چگونه سوال پرسیدن، احوال پرسی کردن و مقدمه چینی کردن ، مقدمات و کلیات لغوی مانند سن و سال، نسبت های خانوادگی ، مسیر دادن ها، راهنمایی نمودن و توانایی یافتن مکان های مختلف ، مفهوم فرهنگ خاص هر زبان پس از طی نمودن مراحل کامل آموزش و ... می باشد.
نکته :

- جهت جلوگیری از غیر فعال شدن نرم افزار از آپدیت آن خودداری نمایید.
- فایل iso را با استفاده از نرم افزار های ساخت درایو مجازی Mount و نصب نمایید.

 

Avanset VCE Exam Simulator Pro 2.1 + VCE Exam Files شبیه سازی آزمون

شبیه سازی آزمون
Avanset VCE Exam Simulator Pro 2.1 نرم افزاری کاربردی و قدرتمند می باشد که در زمینه ساخت و اجرای آزمون‌ها بصورت شبیه سازی شده و مجازی استفاده می شود.کاربر با استفاده از نرم افزار Avanset VCE Exam Simulator به آسانی می‌تواند خودآزمون بسازد و آزمون‌ها و تست‌های مختلف را باز کرده و به صورت شبیه ساز شده و مثل یک آزمون واقعی در آن شرکت نماید و خود را تست کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Avanset VCE Exam Simulator Pro مواردی مانند : مجموع آزمون در یک فایل ، دارا بودن چند نوع سوال مختلف ، ساخت آزمون شبیه سازی واقعی ، ابزار ویرایشگر آزمون با قابلیت پیش نمایش آن ، قابلیت برنامه ریزی برای گرفتن آزمون ها و تست‌ ها و ... می باشند.

 

Collection Studio 4.72 مدیریت کلکسیون

Collection Studio مدیریت کلکسیون
Collection Studio 4.72 نرم افزاری جهت مدیریت کامل روی انواع مجموعه های شخصی و دسته بندی آنها می باشد.
با استفاده از این برنامه سیستم شما تبدیل به یک ماشین ذخیره کننده اطلاعات مربوط به کلسیون ها و مجموعه ها به صورت بی انتها می گردد. این نرم افزار موارد کلکسیونی مختلف مثل : یادداشت های بانکی ، سکه ها ، تمبر ، فیلم ها و عکس های قدیمی را پیگیری می کند. هنگامی که تمامی اطلاعات مربوط به مجموعه خود را وارد این نرم افزار نمودید سپس می توانید کل مجموعه یا قسمتی از آن را به شکل گزارش ، لیست و یا هیستوگرام مشاهده نمایید. بخش های در نظر گرفته شده در این ابزار شما را قادر می سازد به آسانی اطلاعات مربوط به کلکسیون و مجموعه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Collection Studio مواردی مانند : وجود چندین نوع مختلف از چینیش کلکسیون ها ، ایجاد مجموعه جدید ، سازگاری کامل با تصاویر در فرمت های GIF, JPG, JPEG, BMP, WMF, EMF, PNG, TIFF, TGA, PCX, WBMP ، برقراری ارتباط از طریق وب و جستجو نمودن قسمت های دیگر یک مجموعه ، حالت های گوناگون نحوه نمایش کلکسیون ، ابزار جستجو داخل کلکسیون ، مجموعه سازی از موارد مختلف ، نمایش آمار کامل از مجموعه ها ، امکان نصب پلاگین های مختلف ، توانایی خواندن بارکد ، امنیت کامل بانک اطلاعاتی موجود در برنامه و ... می باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد