دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Collection Studio 4.72 مدیریت کلکسیون

دسته بندی نرم افزار علمی و آموزشی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/28 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1415

Collection Studio مدیریت کلکسیون
Collection Studio 4.72 نرم افزاری جهت مدیریت کامل روی انواع مجموعه های شخصی و دسته بندی آنها می باشد.
با استفاده از این برنامه سیستم شما تبدیل به یک ماشین ذخیره کننده اطلاعات مربوط به کلسیون ها و مجموعه ها به صورت بی انتها می گردد. این نرم افزار موارد کلکسیونی مختلف مثل : یادداشت های بانکی ، سکه ها ، تمبر ، فیلم ها و عکس های قدیمی را پیگیری می کند. هنگامی که تمامی اطلاعات مربوط به مجموعه خود را وارد این نرم افزار نمودید سپس می توانید کل مجموعه یا قسمتی از آن را به شکل گزارش ، لیست و یا هیستوگرام مشاهده نمایید. بخش های در نظر گرفته شده در این ابزار شما را قادر می سازد به آسانی اطلاعات مربوط به کلکسیون و مجموعه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Collection Studio مواردی مانند : وجود چندین نوع مختلف از چینیش کلکسیون ها ، ایجاد مجموعه جدید ، سازگاری کامل با تصاویر در فرمت های GIF, JPG, JPEG, BMP, WMF, EMF, PNG, TIFF, TGA, PCX, WBMP ، برقراری ارتباط از طریق وب و جستجو نمودن قسمت های دیگر یک مجموعه ، حالت های گوناگون نحوه نمایش کلکسیون ، ابزار جستجو داخل کلکسیون ، مجموعه سازی از موارد مختلف ، نمایش آمار کامل از مجموعه ها ، امکان نصب پلاگین های مختلف ، توانایی خواندن بارکد ، امنیت کامل بانک اطلاعاتی موجود در برنامه و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: علمی و آموزشی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود