دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Book Collector Cobalt Pro 15.4 build 1 ساخت آرشیو کتاب

Book Collector Cobalt Pro ساخت آرشیو کتاب
Book Collector Cobalt Pro 15.4 build 1 نرم افزار مفیدی جهت ساخت آرشیو کتاب یا به نوعی یک کتابخانه دیجیتالی و ذخیره مشخصات هر کتاب در آن می باشد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید به فهرست بندی مجموعه کتابهای مورد علاقه خود بپردازید. این برنامه شما را قادر می سازد تا کتابهای مورد نظر خود را بر اساس معیارهای گوناگون دسته بندی نموده و نیز با در اختیار گذاشتن راهنمای آنلاین شما شما را در مراحل مختلف یاری می کند. شما این توانایی را دارید تا مرکزی از اطلاعات به صورت چندگانه ساخته و کتاب های خودتان را با جستجوی خودکار و یا وارد نمودن مشخصات به شکل دستی به فهرست ایجاد شده اضافه نمایید. از گزینه هایی که کارایی بالایی در نرم افزار Book Collector Cobalt Pro دارد ویژگی جستجوی کتابها با بهره گیری از کد ISBN، LCCN، نام مولف و عنوان می باشد کهروند دسته بندی را بسیار راحت می کند. اگر موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود نشوید می توانید مشخصات لازم برای این کار نظیر عنوان، ژانر، موضوع، ناشر، شخصیت ها و … را به شکل دستی وارد نموده تا کتاب مورد علاقه خود را به سرعت پیدا نمایید. علاوه بر این قادر خواهید بود کتاب های الکترونیکی را نیز به فهرست اضافه نمایید ، فایلهایی را که میخواهید را به برنامه بدهید و یا قسمت هایی که لازم می دانید را به فایل HTML، XML و Plain text ، تبدیل نمایید. ازقابلیت های دیگر این برنامه پیگیری کتاب هایی است که به امانت داده اید ؛ تاریخ تحویل دادن کتاب و زمان بازگرداندن آن را بررسی نموده و به مدیریت کتابخانه خود بپردازید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Book Collector Cobalt Pro مواردی مانند : آپلود نمودن دیتابیس و آرشیو ساخته شده ی کتاب ها روی وب سایت ، دانلود خودکار مشخصات کامل کتاب در دیتابیس ، جستجوی دیتابیس کتاب ها ، پیگیری دقیق کتاب هایی که به امانت داده شده اند ، دسته بندی طبق معیار های گوناگون ، فهرست بندی کتاب ها بدون انجام هیچ گونه عمل تایپ و نوشتن ، تبدیل مشخصات به لیست های HTML ، دسته بندی سریع لیست ها ، سازگاری کامل با انواع ویندوزها ، پرینت گرفتن لیست ها و ... می باشند.

 

aXmag ePublisher 3.01 ساخت کتاب الکترونیکی

aXmag ePublisher ساخت کتاب الکترونیکی
aXmag ePublisher نرم افزاری مخصوص جهت ساخت کتاب الکترونیکی شامل متن ، عکس ، جلد ، و توضیحات و انتشار آن می باشد.
اشتباه نکرده ایم اگر بگوییم امروزه کتاب های الکترونیکی ( eBook ) بسیار محبوب تر و فراگیر تر از کتاب های معمولی شده اند و دلیل آن نیز کاملا واضح است. کتاب های الکترونیکی جایی اشغال نمیکنند، همیشه در کامپیوتر و موبایل در دسترس میباشند ، بیشتر آنها رایگان هستند، و هزاران کتاب را میتوان همیشه همراه خود جابجا نمود. ضمن اینکه انتشار کتاب های الکترونیکی هم بسیار ساده است. (از طریق اینترنت یا CD)
بشتر افراد روزانه ساعت های زیادی را صرف کار با کامپیوتر می کنیم و موبایل هایمان هم امکان مشاهده کتاب های الکترونیکی را برایمان ایجاد کرده اند ، پس میتوانیم همیشه و در همه حال آنها را مطالعه نماییم. کتاب الکترونیکی میتواند به شکل یک متن ساده ( Text ) و یا یک فایل PDF ارائه شود. اما کتاب های زیباتری هم میتوانیم با کمک نرم افزارهای مخصوص این کار بسازیم. با استفاده از aXmag ePublisher می توانیم به آسانی ابزار های مورد نیاز جهت ساخت کتاب الگترونیکی را بکار برده و از نتیجه کار لذت ببریم.

 

RaidCall Learning آموزش مسنجر رِیدکال

RaidCall Learning آموزش کامل مسنجر رِیدکال
RaidCall مسنجر نام آشنایی در بین بازی خور ها و گیمر ها می باشد که دلیل اصلی محبوبیت آن صدای واضح و با کیفیت آن است.
از این مسنجر نیز مانند رقبای آن در دنیای نت جهت برقرار کردن ارتباط از طریق اینترنت برای افرادی که در مکان های گوناگونی هستند ، استفاده می شود. توانایی های منحصر به فرد RaidCall دلیلی شده تا این برنامه بیشتر به منظور چت گروهی ( گفتگو اینترنتی ) ، چت صوتی با کیفیت بالا و نیز برقراری ارتباطات گروهی برای گیمر ها مورد استفاده قرار بگیرد ( بیشتر بازی هایی که به کار گروهی منظم و گروهی نیاز دارند ) ولی این مسنجر را به راحتی می توان جهت هر نوع فعالیت دیگری و بحث های طولانی درسی هم بکار برد.

 

Learn Visual C sharp Persian آموزش مقدماتی تا پیشرفته #C

 Learn Visual C sharp Persian آموزش مقدماتی تا پیشرفته #C
Learn Visual C sharp آموزش مقدماتی تا پیشرفته #C در این کتاب که یکی از جامع ترین کتاب های آموزشی در زمینه برنامه نویسی #C ( سی شارپ ) به زبان فارسی می باشد با وجود اینکه مباحثی در مورد آموزش 2005 #Visual C بشتر به چشم می خورند و کمی قدیمی می باشد اما تقریبا همه مطالب آن اکنون نیز به به صورتی کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند.
این کتاب آموزشی رو به تمام کسانی که تصمیم دارند برنامه نویسی رو به صورت اصولی یاد بگیرن اما در بین انبوه مطالب آموزشی گیر افتاده و نمیدونن با چه زبانی شروع کنند پیشنهاد میکنم چونکه این کتاب اول از همه منطق برنامه نوییسی را به دست کاربر داده و بعد از خواندن این کتاب می تونید هر زبان دیگری که اراده کنید به آسونی یاد بگیرد.