دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

aXmag ePublisher 3.01 ساخت کتاب الکترونیکی

دسته بندی نرم افزار علمی و آموزشی » کتاب الکترونیکی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/05/26 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17236

aXmag ePublisher ساخت کتاب الکترونیکی
aXmag ePublisher نرم افزاری مخصوص جهت ساخت کتاب الکترونیکی شامل متن ، عکس ، جلد ، و توضیحات و انتشار آن می باشد.
اشتباه نکرده ایم اگر بگوییم امروزه کتاب های الکترونیکی ( eBook ) بسیار محبوب تر و فراگیر تر از کتاب های معمولی شده اند و دلیل آن نیز کاملا واضح است. کتاب های الکترونیکی جایی اشغال نمیکنند، همیشه در کامپیوتر و موبایل در دسترس میباشند ، بیشتر آنها رایگان هستند، و هزاران کتاب را میتوان همیشه همراه خود جابجا نمود. ضمن اینکه انتشار کتاب های الکترونیکی هم بسیار ساده است. (از طریق اینترنت یا CD)
بشتر افراد روزانه ساعت های زیادی را صرف کار با کامپیوتر می کنیم و موبایل هایمان هم امکان مشاهده کتاب های الکترونیکی را برایمان ایجاد کرده اند ، پس میتوانیم همیشه و در همه حال آنها را مطالعه نماییم. کتاب الکترونیکی میتواند به شکل یک متن ساده ( Text ) و یا یک فایل PDF ارائه شود. اما کتاب های زیباتری هم میتوانیم با کمک نرم افزارهای مخصوص این کار بسازیم. با استفاده از aXmag ePublisher می توانیم به آسانی ابزار های مورد نیاز جهت ساخت کتاب الگترونیکی را بکار برده و از نتیجه کار لذت ببریم.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: علمی و آموزشی » کتاب الکترونیکی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود