دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Book Collector Cobalt Pro 15.4 build 1 ساخت آرشیو کتاب

دسته بندی نرم افزار علمی و آموزشی » کتاب الکترونیکی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/07/1 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 251

Book Collector Cobalt Pro ساخت آرشیو کتاب
Book Collector Cobalt Pro 15.4 build 1 نرم افزار مفیدی جهت ساخت آرشیو کتاب یا به نوعی یک کتابخانه دیجیتالی و ذخیره مشخصات هر کتاب در آن می باشد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید به فهرست بندی مجموعه کتابهای مورد علاقه خود بپردازید. این برنامه شما را قادر می سازد تا کتابهای مورد نظر خود را بر اساس معیارهای گوناگون دسته بندی نموده و نیز با در اختیار گذاشتن راهنمای آنلاین شما شما را در مراحل مختلف یاری می کند. شما این توانایی را دارید تا مرکزی از اطلاعات به صورت چندگانه ساخته و کتاب های خودتان را با جستجوی خودکار و یا وارد نمودن مشخصات به شکل دستی به فهرست ایجاد شده اضافه نمایید. از گزینه هایی که کارایی بالایی در نرم افزار Book Collector Cobalt Pro دارد ویژگی جستجوی کتابها با بهره گیری از کد ISBN، LCCN، نام مولف و عنوان می باشد کهروند دسته بندی را بسیار راحت می کند. اگر موفق به پیدا کردن کتاب مورد نظر خود نشوید می توانید مشخصات لازم برای این کار نظیر عنوان، ژانر، موضوع، ناشر، شخصیت ها و … را به شکل دستی وارد نموده تا کتاب مورد علاقه خود را به سرعت پیدا نمایید. علاوه بر این قادر خواهید بود کتاب های الکترونیکی را نیز به فهرست اضافه نمایید ، فایلهایی را که میخواهید را به برنامه بدهید و یا قسمت هایی که لازم می دانید را به فایل HTML، XML و Plain text ، تبدیل نمایید. ازقابلیت های دیگر این برنامه پیگیری کتاب هایی است که به امانت داده اید ؛ تاریخ تحویل دادن کتاب و زمان بازگرداندن آن را بررسی نموده و به مدیریت کتابخانه خود بپردازید.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Book Collector Cobalt Pro مواردی مانند : آپلود نمودن دیتابیس و آرشیو ساخته شده ی کتاب ها روی وب سایت ، دانلود خودکار مشخصات کامل کتاب در دیتابیس ، جستجوی دیتابیس کتاب ها ، پیگیری دقیق کتاب هایی که به امانت داده شده اند ، دسته بندی طبق معیار های گوناگون ، فهرست بندی کتاب ها بدون انجام هیچ گونه عمل تایپ و نوشتن ، تبدیل مشخصات به لیست های HTML ، دسته بندی سریع لیست ها ، سازگاری کامل با انواع ویندوزها ، پرینت گرفتن لیست ها و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.
  • دانلود نسخه نرم افزار ارئه شده : Book Collector Cobalt Pro 15.4 build 1
    دانلود دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 12 مگابایت ( نسخه فعال شده Activated )

موضوعات: علمی و آموزشی » کتاب الکترونیکی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود