دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

NextUp TextAloud 3.0.102 تبدیل متن به گفتار

NextUp TextAloud تبدیل متن به گفتار
NextUp TextAloud نرم افزار کاربردی جهت تبدیل متن به گفتار می باشد که برای ویندوز طراحی و ساخته شده. این برنامه این توانایی را دارد تا متن را از اسناد MS Word ، ایمیل ها ، صفحات وب و فایل های PDF به گفتاری با صدای طبیعی تبدیل نماید و با استفاده از آن می توان متن ها را به فایل صوتی تبدیل نمود و در دستگاه هایی مانند iPod ، iPhone و هر وسیله پخش کننده صوتی دیگر آنها را شنید.

TextAloud ویژگی خاصی جهت همگام سازی خودکار با iTunes را نیز در بین امکانات خود جایی داده است. با استفاده از این برنامه می توان در زمان صرفه جویی نمود و کارآیی خود را با گوش دادن به متن ها در حین تمرینات ورزشی یا در مسافرت ، افزایش داد. استفاده از این نرم افزار تبدیل متن به گفتار برای آن دسته از بیمارانی که درگیر Dyslexia (خوانش پریشی که در واقع نوعی بیماری می باشد که در آن فرد مبتلا ، در خواندن یا هجی کردن کلمات مشکل دارد ) یا افراد دیگری که به هر دلیل دارای مشکلات خواندن متن هستند ، بسیار مفید خواهد بود و همچنین می تواند کیفیت خواندن متن را با گوش دادن به همان متنی که مشغول خواندن آن هستند افزایش چشمگیری دهد.

 

Rosetta Stone 3.4.7 + TOTALe 5.0.37 + ISO آموزش زبان های زنده دنیا

Rosetta Stone آموزش زبان های زنده دنیا
Rosetta Stone مجموعه آموزشی است که دارای برنامه های قدرتمندی برای آموزش سریع و راحت زبان های خارجی می باشد.
این مجموعه آموزشی از طرفداران زیادی در سراسر جهان برخوردار بوده و تعداد زیادی از شرکت های عظیم و کالج ها از این برنامه قدرتمند برای آموزش و یادگیری انواع زبان ها زنده دنیا به کارمندان و کارآموزان خود بهره می برند. با بکارگیری این برنامه قدرتمند می توانید به یادگیری بیشتر زبان های دنیا با متد خاص و جدیدی بپردازید، Rosetta Stone با ایجاد محیطی دلنشین و کاربر پسند به صورت چند رسانه ای و استفاده از روش های جدید Audio-Lingual ، Communicative و Task-Based Study جهت یادگیری زبان ، خود را به عنوان یکی از بهترین منابع آموزشی مطرح نموده است.

نرم افزار Rosetta Stone دارای قابلیت های کلیدی مانند : آشنایی با گرامر زبان مورد نظر ، آموزش های کاربردی و مفید در هر زبان ، معرفی لغات و طرز بیان لغات در زبان جدید ، توانایی خواندن و نوشتن لغات در زبان مورد نظر ، انواع معذرت خواهی ها و درخواست های مودبانه ، چگونه سفارش دادن غذا در رستوران، خرید نمودن ، ساعت ها مختلف روز ، روزهای تقویم و تاریخ، آب و هوا ، تمرین های هوشمند جهت آشنایی با لغات و طرز بیان آنها ، چگونه سوال پرسیدن، احوال پرسی کردن و مقدمه چینی کردن ، مقدمات و کلیات لغوی مانند سن و سال، نسبت های خانوادگی ، مسیر دادن ها، راهنمایی نمودن و توانایی یافتن مکان های مختلف ، مفهوم فرهنگ خاص هر زبان پس از طی نمودن مراحل کامل آموزش و ... می باشد.
نکته :

- جهت جلوگیری از غیر فعال شدن نرم افزار از آپدیت آن خودداری نمایید.
- فایل iso را با استفاده از نرم افزار های ساخت درایو مجازی Mount و نصب نمایید.

 

Oxfords NEW ENGLISH FILE Series Collection کتابهای آموزشی آکسفورد

Oxfords NEW ENGLISH FILE Series Collection کتابهای آموزشی آکسفورد
Oxfords NEW ENGLISH FILE Series Collection این مجموعه کتابهای آموزشی بدون تردید یکی از بهترین مجموعه ها برای یادگیری زبان انگلیسی و نیز از بهترین فروشنده ها در این باره انتشارات دانشگاه اکسفورد است. مجموعه حاضر دارای کتاب های منتشر شده آکسفورد ، سری مجموعه NEW ENGLISH FILE است که در کلیه مراحل آموزش در قالب کتاب های Student-Books ، Work-Books و Test-Books همراه با جواب ارائه شده اند.
این مجموعه در مراحل آموزشی Elementary ، Pre-intermediate ، Intermediate ، Upper-Intermediate و Advanced عرضه شده اند.