دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

NextUp TextAloud 3.0.102 تبدیل متن به گفتار

دسته بندی نرم افزار علمی و آموزشی » آموزش زبان | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/18 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 15825

NextUp TextAloud تبدیل متن به گفتار
NextUp TextAloud نرم افزار کاربردی جهت تبدیل متن به گفتار می باشد که برای ویندوز طراحی و ساخته شده. این برنامه این توانایی را دارد تا متن را از اسناد MS Word ، ایمیل ها ، صفحات وب و فایل های PDF به گفتاری با صدای طبیعی تبدیل نماید و با استفاده از آن می توان متن ها را به فایل صوتی تبدیل نمود و در دستگاه هایی مانند iPod ، iPhone و هر وسیله پخش کننده صوتی دیگر آنها را شنید.

TextAloud ویژگی خاصی جهت همگام سازی خودکار با iTunes را نیز در بین امکانات خود جایی داده است. با استفاده از این برنامه می توان در زمان صرفه جویی نمود و کارآیی خود را با گوش دادن به متن ها در حین تمرینات ورزشی یا در مسافرت ، افزایش داد. استفاده از این نرم افزار تبدیل متن به گفتار برای آن دسته از بیمارانی که درگیر Dyslexia (خوانش پریشی که در واقع نوعی بیماری می باشد که در آن فرد مبتلا ، در خواندن یا هجی کردن کلمات مشکل دارد ) یا افراد دیگری که به هر دلیل دارای مشکلات خواندن متن هستند ، بسیار مفید خواهد بود و همچنین می تواند کیفیت خواندن متن را با گوش دادن به همان متنی که مشغول خواندن آن هستند افزایش چشمگیری دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: علمی و آموزشی » آموزش زبان

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود