دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Rosetta Stone 3.4.7 + TOTALe 5.0.37 + ISO آموزش زبان های زنده دنیا

دسته بندی نرم افزار علمی و آموزشی » آموزش زبان | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/9 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 14024

Rosetta Stone آموزش زبان های زنده دنیا
Rosetta Stone مجموعه آموزشی است که دارای برنامه های قدرتمندی برای آموزش سریع و راحت زبان های خارجی می باشد.
این مجموعه آموزشی از طرفداران زیادی در سراسر جهان برخوردار بوده و تعداد زیادی از شرکت های عظیم و کالج ها از این برنامه قدرتمند برای آموزش و یادگیری انواع زبان ها زنده دنیا به کارمندان و کارآموزان خود بهره می برند. با بکارگیری این برنامه قدرتمند می توانید به یادگیری بیشتر زبان های دنیا با متد خاص و جدیدی بپردازید، Rosetta Stone با ایجاد محیطی دلنشین و کاربر پسند به صورت چند رسانه ای و استفاده از روش های جدید Audio-Lingual ، Communicative و Task-Based Study جهت یادگیری زبان ، خود را به عنوان یکی از بهترین منابع آموزشی مطرح نموده است.

نرم افزار Rosetta Stone دارای قابلیت های کلیدی مانند : آشنایی با گرامر زبان مورد نظر ، آموزش های کاربردی و مفید در هر زبان ، معرفی لغات و طرز بیان لغات در زبان جدید ، توانایی خواندن و نوشتن لغات در زبان مورد نظر ، انواع معذرت خواهی ها و درخواست های مودبانه ، چگونه سفارش دادن غذا در رستوران، خرید نمودن ، ساعت ها مختلف روز ، روزهای تقویم و تاریخ، آب و هوا ، تمرین های هوشمند جهت آشنایی با لغات و طرز بیان آنها ، چگونه سوال پرسیدن، احوال پرسی کردن و مقدمه چینی کردن ، مقدمات و کلیات لغوی مانند سن و سال، نسبت های خانوادگی ، مسیر دادن ها، راهنمایی نمودن و توانایی یافتن مکان های مختلف ، مفهوم فرهنگ خاص هر زبان پس از طی نمودن مراحل کامل آموزش و ... می باشد.
نکته :

- جهت جلوگیری از غیر فعال شدن نرم افزار از آپدیت آن خودداری نمایید.
- فایل iso را با استفاده از نرم افزار های ساخت درایو مجازی Mount و نصب نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: علمی و آموزشی » آموزش زبان

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود