دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Divar 8.5.0 برنامه دیوار برای اندروید

دسته بندی نرم افزار موبایل » برنامه اندروید | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/29 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 17353

Divar برنامه دیوار برای اندروید
Divar برنامه ای برای اندروید می باشد که توسط آن می توانید اجناس کارکرده و دسته دوم خود را به فروش برسانید و یا هرگونه کالای مورد نیاز خود را تهیه نمایید.
اگر در خانه یا محل کار خود کالاهای کارکرده زیادی دارید که بدون استفاده خاک می خوردند و نمیدانید با آنها چه کنید توسط اپلیکیشن Divar به آسانی می توانید تمامی آنها را جهت فروش آماده نموده و تنها با قرار دادن چند عکس از آنها در زمان کوتاهی مشتری مربوط به آن کالا پیدا می شود. دامنه وسیعی از انواع اجناس در این برنامه جهت فروش قرار گرفته اند و راحتی کار با آن یکی از دلایل همه گیر شدنش می باشد به گونه ای که از خودروهای سواری گرفته تا وسایل ریز آشپزخانه را نیز می توان در لیست اجناس دیوار مشاهده نمود.
Divar با تفکیک بسیار مناسب و دقیق استان ها و شهرهای هر استان توانایی جستجو میان اقلام مختلفت در مناطق جغرافیایی نزدیک به خودتان را برایتان فراهم نموده است.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: موبایل » برنامه اندروید

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود