دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

InstaGetter Pro 1.4.2 ذخیره عکس ها و ویدئوهای اینستاگرام

دسته بندی نرم افزار موبایل » برنامه اندروید | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/4 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19644

InstaGetter Pro ذخیره عکس ها و ویدئوهای اینستاگرام
InstaGetter برنامه ای می باشد که توسط آن می توانید عکس ها و ویدئوهای مورد نظر خود در اینستاگرام را دانلود و ذخیره نمایید.
احتمالا شما هم در زمان استفاده از اینستاگرام خود به بعضی تصاویر و یا ویدئو های به اشتراک گذاشته شده علاقه مند شده اید و می خواهید آنها به نحوی دانلود نمایید ولی به خاطر محدودیت های موجود نمی توانید تصاویر اینستاگرام را روی گوشیتان ذخیره نمایید. به عنوان مثال یک تصور از لحظه به ثمر رسیدن گل توسط بازیکن محبوتان را در پیج شخی او مشاهده می کنید و می خواهید همان عکس را دانلود کنید که اینستاگرام جهت حفظ حریم شخی افراد محدودیت هایی را در این زمینه ایجاد نموده است که می توانید با بکارگیری برنامه InstaGetter Pro این محدودیت را به آسانی برداشته و عکس ها و ویدئوهای موجود در شبکه اجتماعی اینستاگرام را دانلود و در گوشی خودتان ذخیره نمایید.

نحوه استفاده از برنامه InstaGetter به این صورت است که ابتدا پست مورد نظر خود در اینستاگرام را باز نموده و آدرس Url آن را کپی کنید ( آدرس صفحه ای که در ان قرار داردید ) سپس برنامه InstaGetter را اجرا نموده و Url کپی شده را وارد می کنیم و منتظر می شویم تا ویدئو لود شده و دانلود آن شروع شود.


جهت استفاده از نسخه اندروید اینستاگرام می توانید به این صفحه مراجعه نمایید. نسخه اندروید Instagram
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: موبایل » برنامه اندروید

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود