دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Lucky Patcher 6.4.0 حذف لایسنس برنامه ها و بازی ها در اندروید

دسته بندی نرم افزار موبایل » برنامه اندروید | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/8 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 25367

Lucky Patcher حذف لایسنس برنامه ها و بازی ها در اندروید
Lucky Patcher نرم افزاری جهت حذف لایسنس انواع نرم افزارها و بازی های پولی در گوشی های اندرویدی روت شده می باشد.
در صورتی که گوشیتان را به هر دلیل دیگری روت کرده اید این برنامه را برای یک بار هم که شده استفاده کنید تا از امکانات متنوع آن بهره مند شوید. این اپلیکیشن به راحتی می تواند License Verification و تبلیغات مزاحم داخل محیط تعداد زیادی از نرم افزارها و بازی ها را حذف نماید و با منتشر شدن نسخه های جدیدتر، طیف گسترده تری از نرم افزارها و بازی های اندرویدی را می تواند پتچ نماید و بدون هیچ گونه محدودیتی از آنها استفاده نمایید.
Lucky Patcher برنامه ها ، اپلیکیشن ها و بازی هایی که امکان حذف لایسنس یا تبلیغات موجود در آنها وجود داشته باشد را برای شما لیست کرده و به آسانی می توانید لایسنس بازی مورد نظر خود را حذف نمایید.

آموزش Lucky Patcher :
شما 4 رنگ مختلف را در لیست برنامه هایی که فهرست شده اند خواهید دید که هر یک معنای خاصی دارند.

برنامه های سبز رنگ برنامه هایی می باشند که شانس ریجستر کردن آنها تقریبا 100% می باشد. جهت پچ کردن تاچ را روی آنها نگه داشته سپس از میان گزینه های ظاهر شده Remove License Verification را انتخاب کنید.
برنامه های زرد رنگ برنامه هایی می باشند که شانس ریجستر کردن آنها تقریبا 75% می باشد. جهت پچ کردن تاچ را روی آنها نگه داشته سپس از میان گزینه ها ظاهر شده Custom Patch Apply را انتخاب کنید.
برنامه های صورتی رنگ برنامه هایی می باشند که در بوت لیست گوشی قرار گرفته اند و بعد از بوت شدن گوشی ریجستر خواهند شد. جهت پچ نمودن این برنامه ها تاچ را روی آنها نگه داشته سپس از میان گزینه های ظاهر شده Add for Patch on Reboot را انتخاب کنید.
برنامه های نارنجی رنگ برنامه هایی می باشند که قبلا رجیستر شده اند و یا اینکه کلا شانسی برای ریجستر کردن آنها ندارید.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: موبایل » برنامه اندروید

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود