دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Google Play Games 3.9.08 گوگل پلی گیم اندروید

دسته بندی نرم افزار موبایل » برنامه اندروید | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/28 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19428

Google Play Games گوگل پلی گیم اندروید
Google Play Games برنامه ای جهت مدیریت بازی های نصب شده روی دستگاه اندرویدی شما می باشد که توسط گوگل طراحی و در اختیار کاربران قرار گرفته است.
این برنامه لیست کاملی از بازی ها و همچنین دوستان شما را در یک صفحه برایتان به نمایش می گذارد که از طریق آن می توانید این دو موضوع را به صورت مجزا و دائمی زیر نطر داشته باشید و در واقع به زبان ساده تر تمامی امتیازاتی که در بازی های گوناگون کسب کرده اید ، کلیه جایزه هایی که گرفته اید ، رده بندی های جهانی هر بازی به شکل جداگانه ، بازی هایی که دوستانتان در آنها امتیاز کسب کرده اند و ... به صورت لحظه ای ببینید و از رقابت با دوستانتان لذت ببرید.

Google Play Games اندروید دارای قابلیت هایی مانند :
مشاهده بازی های جدید و سرگرم کننده که روزانه به لیست بازی ها اضافه می شوند ، دیدن آخرین بازی هایی که دوستانتان بازی کرده اند ، اضافه شدن به بازی هایی که دارای حالت چند کاربره هستند ، دیدن لیست امتیازات خود و دوستانتان و ... می باشند.

توضیحات :
جهت استفاده کامل از امکانات این برنامه به اینترنت نیاز دارید و همچنین باید وارد حساب کاربری گوگل خود شده باشید.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: موبایل » برنامه اندروید

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود