دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

KingoRoot 4.1.7 Android + 1.5.0.2927 Win روت کردن اندروید

دسته بندی نرم افزار موبایل » برنامه اندروید | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/17 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18844

Kingo ROOT روت کردن اندروید
KingoRoot برنامه ای برای روت کردن گوشی و دستگاه های اندرویدی شما می باشد.
این برنامه با تشخیص نوع گوشی شما و در اختیار قرار دادن مراحلی ساده جهت روت کردن گوشی هوشمند اندرویدی شما تجربه متفاوتی از روت کردن را برایتان رقم می زند.

همانطور که می دانید بعضی مواقع روت کردن دستگاه های اندرویدی با مشکلاتی نیز روبرو می گردد که پیشنهاد می شود در صورت وجود راه حل های جایگزین در حد امکان از روت نمودن دستگاه های اندرویدی خودداری نمایید. البته با در نظر گرفتن نوع استفاده شما از گوشی این روت کردن را هم می توان کاری درست و یا اشتباه تلقی نمود.

KingoRoot این امکان را به شما می دهد تا با چند لمس ساده صفحه دستگاه اندرویدی خود آن را روت نمایید و به تمام فایل های سیستمی آن دسترسی داشته باشید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: موبایل » برنامه اندروید

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود