دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Candy Crush Saga 1.93.0.3 + Mod بازی پازل حذف آب نبات اندروید

دسته بندی نرم افزار موبایل » برنامه اندروید » بازی اندروید | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/17 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21904

Candy Crush Saga بازی پازل حذف آب نبات اندروید
Candy Crush Saga بازی محبوب و بسیار زیبا با گرافیک HD و تنوع بالا در استفاده از رنگ ها در سبک بازی های پازل جهت بازی در سیستم عامل اندروید می باشد.
این بازی به حق شایسته لقب خود که به آن بازی اعتیادآور نیز می گویند می باشد به گونه ای که پس انجام چند مرحله از این بازی و پیش روی داخل مراحل و آشنایی با امکانات و نحوه پشت سر گذاشتن هر مرحله به گونه ای در بازی محو می شوید که متوجه گذر زمان نخواهید شد.

Candy Crush Saga بر اساس یک قانون ساده طراحی شده است که شما باید آبنبات های هم شکل را در کنار یکدیگر قرار دهید و آنها را حذف نمایید و در اینجا اگر بتوانید تعداد بیشتری از آبنبات های هم شکل را نزدیک یکدیگر بچینید امکانات و ابزار های قوی تری برای حذف آبنبات ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت که تمامی این اجزا با گرافیک بالا و طراحی زیبا که هیچ گونه تکراری را در مراحل مختلف مشاهده نمی کنیم تجربه شفت انگیزی را از انجام بازی های سبک پازل برایتان فراهم می آورند.

ویژگی های بازی پازل Candy Crush Saga اندروید مواردی مانند : گرافیک HD و استفاده از رنگ های متنوع در طراحی بازی ، مراحل بسیاری که هر کدام به شکل جداگانه ای خلق شده اند و موانع مخصوص خود را دارند ، قابلیت بازی آنلاین جهت رقابت با دوستان و آشنایان و ثبت رکورد در بدست آوردن امتیاز مخصوص هر مرحله به صورت جداگانه و ... می باشند.


خصوصیات نسخه مود شده بازی Candy Crush Saga :

Mod
Normal moves
Unlimited lives
Unlock all levels - Normal world
Unlock all episodes
UNLIMITED LOLLIPOP BOOSTER - YOU NEED TO CLOSE BUY MESSAGE AND USE IT
UNLIMITED FREE SWITCHES - YOU NEED TO CLOSE BUY MESSAGE AND USE IT
Brush booster available - 1 time/level Facebook connection required
Always Win
Score Multiplier - Create more Color Bomb, Striped, and Wrapped candies
100 plus moves
Bomb Counter set to 80
Time is Set to 5 minutes - For all time levels
Unlimited lives
Unlock all Levels
Unlock all episodes
Unlimited Lollipop Booster - Close Buy Message
Unlimited Free Switches - Close Buy Message
Brush booster available - 1 time/level

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: موبایل » برنامه اندروید » بازی اندروید

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود