دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

IranApps All Version ایران اپس مارکت اندروید

ایران اپس مارکت اندروید
Iranapps ایران اپس در حال حاضر ایران اپس با این هدف و جمله ی ( به روزتر و هوشمند تر ) امکان دسترسی به هزاران برنامه اندرویدی را به گونه ای منظم و در دسته بندی های هوشمندانه ای برای شما فراهم کرده است.
ایران اپس که خدو را تقریبا یکی از به روزترین اپ استورهای کشور از لحاظ تعداد برنامه های اندرویدی و سرعت بالای دریافت معرفی کرده است به سرعت در حال پیشرفت می باشد و تلاش روز افزونی جهت ارائه بالاترین سطح خدمات در بالاترین سطح کیفیت از خود نشان میدهد. با استفاده از اپلیکیشن Iranapps ( ایران اپس ) قادر خواهید بود کلیه اپلیکیشن های مورد نیاز خود را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین سرعت در اختیار داشته باشید.

 

Mellat Mobile Bank 2.2.5 همراه بانک ملت

Mellat Mobile Bank همراه بانک ملت
Mellat Mobile Bank همراه بانک ملت برنامه ای جهت انجام تمامی امور بانکی شما از طریق تلفن همراه در محیطی کاملا امن و حفاظت شده می باشد.
توسط این اپلیکیشن می توانید به دريافت آخرين موجودي حسابهاي بانكي، دريافت گردش آخر حسابهاي بانکي، انتقال وجه (حواله) از هر يک از حسابهاي متمرکز خود به ساير حسابهاي متمرکز خود يا ديگران، انتقال وجه بین بانکی، پرداخت قبض آب، برق، تلفن ثابت, تلفن همراه، گاز و عوارض شهرداري (با امکان اسکن بارکد قبض برای گوشی های اندروید و آیفون)، پرداخت اقساط تسهیلات متمرکز خود و سایرین، خدمات چک : تایید و استعلام، غير فعال کردن ملت کارت، خريد شارژ سيم کارت اعتبارى همراه اول ، ايرانسل ، تالیا ، رایتل و اسپادان برای خود و دیگران همراه با شارژ اتوماتیک سیم کارت، بایگانی تراکنش های انجام شده از طریق همراه بانک بر روی گوشی شما، امکان تغییر رمز همراه بانک و ... پردازید.

Mellat Mobile Bank همراه بانک ملت دارای ویژگی هایی مانند :
قابلیت استفاده از خدمات مورد نیزا از طريق تلفن همراه به صورت 24 ساعته، سریعتر و ارزان تر از ساير روش های موجود، در دسترس بودن همیشگی و تلفن همراه به منزله دسترسی همیشگی به بانک می شود، صرفه جويي در زمان و هزينه ها، جابجایی سریع و امن پول و ... می باشد.

 

Parmis Mobile 4.9.5 حسابداری پارمیس همراه برای اندروید

حسابداری پارمیس همراه برای اندروید
Parmis Mobile حسابداری پارمیس همراه برای اندروید برنامه ای جهت مدیریت امور حسابداری شما روی موبایلتان می باشد.
این برنامه توانایی کنترل کلیه هزینه ها، درآمد ها و مشاهده گزارشات مختلفی را برای کاربران آن فراهم می آورد.
حسابداری پارمیس همراه از محصولات موبایل پارمیس است که با تلاش متخصصان شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولید کننده نرم افزارهای مالی و اداری، به نحوی طراحی شده تا علاوه بر سادگی آن، استاندارهای حسابداری نیز در آن رعایت شده باشد.
مدیریت حسابهای بانکی،صندوقها،هزینه ها، در آمدها ،بدهی ها و طلب ها و ارائه گزارشات مختلف ،فقط بخشی از امکانات حسابداری پارمیس همراه Parmis Mobile می باشد و با استفاده از آن می توانید ضمن آشنایی کامل با امکانات متنوع و مختلف آن از حسابرسی امور مالی خود لذت ببرید.

 

Jomlak 5.0.1 جملک اندروید

برنامه جملک برای اندروید
Jomlak جملک نسخه اندروید حاوی جمله هایی می باشد که ارزش شنیده شدن را دارند.
با استفاده از برنامه جملک می توانید هر روز جملکهای تک و به روز رو بخونید. به جملکهایی که مورد علاقتون هستن با دادن ستاره امتیاز بدین تا محبوبتر و شناخته شده تر بشن و همچنین دوستان خودتون رو تو جملک پیدا کنین دوستانتون و افرادی که جملکاشون براتون جذابه رو دنبال کنید تا جملکهاشون رو در همون لحظه ای که پست میکنن ببینید.
با موبایلتون جملک بنویسید و پست کنین. از همه چی بنویسین از موضوعات روز تا جوک و طنز و جملات حکیمانه و سخنان ناب.