دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Parmis Mobile 4.9.5 حسابداری پارمیس همراه برای اندروید

دسته بندی نرم افزار موبایل » برنامه اندروید » برنامه های پارسی اندروید | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/15 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 13905

حسابداری پارمیس همراه برای اندروید
Parmis Mobile حسابداری پارمیس همراه برای اندروید برنامه ای جهت مدیریت امور حسابداری شما روی موبایلتان می باشد.
این برنامه توانایی کنترل کلیه هزینه ها، درآمد ها و مشاهده گزارشات مختلفی را برای کاربران آن فراهم می آورد.
حسابداری پارمیس همراه از محصولات موبایل پارمیس است که با تلاش متخصصان شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولید کننده نرم افزارهای مالی و اداری، به نحوی طراحی شده تا علاوه بر سادگی آن، استاندارهای حسابداری نیز در آن رعایت شده باشد.
مدیریت حسابهای بانکی،صندوقها،هزینه ها، در آمدها ،بدهی ها و طلب ها و ارائه گزارشات مختلف ،فقط بخشی از امکانات حسابداری پارمیس همراه Parmis Mobile می باشد و با استفاده از آن می توانید ضمن آشنایی کامل با امکانات متنوع و مختلف آن از حسابرسی امور مالی خود لذت ببرید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: موبایل » برنامه اندروید » برنامه های پارسی اندروید

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود