دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DigiDNA iMazing 2.1.9 + Mac انتقال اطلاعات بین iOS و ویندوز

دسته بندی نرم افزار موبایل » آیفون | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 21012

DigiDNA iMazing انتقال اطلاعات بین iOS و ویندوز
DigiDNA iMazing که قبلا با اسم Disk Aid فعالیت می کرد نرم افزاری برای مدیریت دستگاه ها (iPad , iPhone , iPod Touch) با کامپیوتر است.
این برنامه امکانات بسیار فراتری از آنچه آیتونز ارائه می دهد را برای کار با دستگاه های iOS در اختیارتان قرار می دهد.
با استفاده از این نرم افزار می توانید به آسانی روی دستگاه IOS خود (آی فون، اپل، و یا آی پاد) انواع فایل ها (موسیقی، ویدئو، اسناد و ...) را کپی کنید از هر دستگاه های iOS به صورت مجزا پشتیبان گیری نموده و فایل های مربوطه را روی سیستم خود و در جایی امن نگهداری نمایید. مثلا در یک بازی مراحل سختی را پشت سر گذاشته اید و می خواهید تمامی فایل های مربوط به آن بازی را روی سیستم خود نگهداری کنید تا هر زمان مشکلی پیش آمد به راحتی آنها را بازگردانید و از همان مرحله به ادامه بازی به پردازید و یا اینکه کلا بازی را به یک دستگاه iOS دیگر منتقل نمایید.

DigiDNA iMazing دارای ویژگی هایی مانند : کپی کردن موسیقی و ویدئو از هر دستگاه iOS روی سیستم، پشتیبان گیری و بازگرداندن برنامه های iOS، مناسب برای آزاد کردن فضا بر روی دستگاه iOS، انتقال کامل برنامه ها به یک دستگاه iOS دیگر، استفاده از دستگاه iOS خود مانند یک حافظه جانبی، مرور و ذخیره پیام های (SMS، MMS، iMessage و)، پستهای صوتی، و لیست تماس ها و ... می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: موبایل » آیفون

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود