دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AVS Ringtone Maker 1.6.1.140 ساخت رینگتون

AVS Ringtone Maker ساخت رینگتون
AVS Ringtone Maker نرم افزار کاربردی که با استفاده از آن می توانید اقدام به ساخت Ringtone های بسیار زیبا و اختصاصی برای موبایل خود نمایید.
در این برنامه ابزارهای مختلفی قرار داده شده و می توان فرمت های صوتی MP3 , VMA , OGG , WAV را به به فرمت های Ringtone تبدیل نمود. از قابلیت های دیگر این نرم افزار می توان دریافت فایل های Track از دیسک های صوتی را نام برد و همچنین با بکار گیری نرم افزار AVS Ringtone Maker که محصولی از شرکت AVS 4 You می باشد می توانید تصاویر پشت زمینه نیز برای گوشی تلفن همراه خود بسازید.

 

Stylish Ringtone 1.0 رینگتون استایلیش

Stylish Ringtone رینگتون استایلیش
Stylish Ringtone 1.0 رینگتون استایلیش

زنگ موبايل یا همان رینگتون از مواردی می باشد روی تمامی گوشی های موبایل به صورت مشترک موجود دارد و بیشتر افراد علاقه دارند آن را با سلیقه خود هماهنگ سازند و به زیبایی و کیفیت آن اهمیت می دهند. این مجموعه 31 تایی از زنگ موبایل هم که جهت استفاده شما عزیزان آماده شده به گونه ای دست چین شده تا تقریبا سلیقه های گوناگونی را جوابگو باشذ و با فرمت MP3 و کیفیت بالایی در یک مجموعه جمع آوری شده و امیدواریم با استفاده از آن لذت ببرید.

 

Romantic Ringtones 1.0 مجموعه ای از رینگتون های رمانتیک

Romantic Ringtones مجموعه ای از رینگتون های رمانتیک
Romantic Ringtones 1.0 مجموعه 8 عدد رینگتون رمانتیک و ملایم می باشد که با کیفیتی بالا و فرمت MP3 به گونه ای دست چین شده اند تا علاقه مندان به موسقی های رمانتیک و ملایم را با شنیدن زنگ موبایل شما به خود جذب نماید.

 

Ringtone Mobile 1.0 مجموعه 20 رینگتون زیبا

Ringtone Mobile مجموعه 20 رینگتون زیبا
Ringtone Mobile 1.0 مجموعه ای زیبا از زنگ های موبایل می باشد که با توجه به سلیقه های مختلف در زمینه های گوناگون انتخاب شده و برای آن دسته از کاربرانی که علاقه به رینگتون های زیبا دارند و در واقع نوع و سبک زنگ موبایل خود در محیط های مختلف را نشانه شخصیت خود می دانند اماده شده است تا از آنها استفاده و لذت ببرند.

 

Ringtone Lite 1.0 تعداد 5 رینگتون دلنشین با سبکی ملایم

Ringtone Lite تعداد 5 رینگتون دلنشین با سبکی ملایم
Ringtone Lite 1.0 مجموعه ای شامل 5 رینگتون دلنشین و بسیار جذاب در سبکی کاملا ملایم. این زنگ های موبایل دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و مدت آن برای پخش به عنوان رینگتون و زنگ موبایل مناسب می باشد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد