دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Advanced Codecs 7.1.5 + Standard 4.5.5 for Windows کدک های ویندوز

Advanced Codecs کدک های ویندوز
Advanced Codecs مجموعه کاملی از Codec های ضروری و مورد نیاز ویندوز است که بعد از نصب آن، می توانید تقریباً همه فایل های صوتی و تصویری خود را بدون هیچ مشکلی توسط پلیری که روی ویندوز خود نصب کرده اید اجرا و پخش نمایید.
این مجموعه کدک، تمامی فرمت های پرکاربرد و مورد استفاده شما را به سیستم معرفی کرده و شما را قادر می سازد تا توسط پلیر مورد علاقه خود تقریباً تمام فایل های صوتی و تصویری را پخش کنید.

Advanced Codecs کدک های مورد نیاز را به صورت خودکار به پلیر نصب شده روی ویندوز شما اضافه می کند و به امکانات آن می افزاید. با نصب نسخه Advanced این نرم افزار به راحتی می توانید فرمت های گوناگونی مانند : amr, mpc, ofr, divx, mka, flac, flv, m4b, mkv, ogg, ogv, ogm, rmvb, xvid و ... را اجرا نمایید.

 

K-Lite Mega Codec Pack 12.9.1 کدک تصویری

کدک تصویری
K-Lite Mega Codec Pack مجموعه ای از کدک های مورد نیاز ویندوز برای پخش انواع فایل های صوتی و تصویری می باشد. این مجموعه کدک ضعف پلیر ها برای شناسایی و پخش فایل های صوتی و تصویری که به طور معمول امکان پخش آنها وجود ندارد را برطرف می کند.

K-Lite Mega Codec Pack مجموعه ای از فیلترهای DirectShow و کدک های VFW / ACM می باشد که برای رمزگذاری و رمزگشایی (encoding and decoding) بسیاری از فایل های صوتی تصویری مورد نیزا می باشند. با استفاده از این مجموعه کدک دیگه نیازی به نصب چندین پلیر مجزا برای پخش کردن فایل های صوتی و تصویری مختلف نخواهید داشت. این مجموعه کدک به خوبی خود را با پلیر های محبوبی مانند ویندوز مدیا پلیر کلاسیک، ZoomPlayer, KMPlayer, PotPlayer, GOM Player، و ... هماهنگ می کند تا فایل های صوتی و تصویری مورد نظر خود را توسط پلیر دلخواه و مورد علاقه خودتان اجرا نمایید.

 

CCCP ( Combined Community Codec Pack ) 2015.10.18 Final کدک صوتی و تصویری

CCCP Combined Community Codec Pack کدک صوتی و تصویری
CCCP ( Combined Community Codec Pack ) 2015.10.18 Final مجموعه ای قدرتمند از کدک ها جهت قابل پخش کردن انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد.
کدک ها به فایل هایی هستند که بعد از نصب شدن روی ویندوز هنگام اجرا شدن نرم افزارهای پلیر ویدئو به صورت خودکار وارد عمل شده و باعث پخش شدن فیلم انتخاب شده در محیط همان نرم افزار می شوند و بدین صورت شما دیگر احتیاجی به نصب پلیر های مختلف برای پخش انواع فرمت های گوناگون صوتی و تصویری نخواهید داشت.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CCCP ( Combined Community Codec Pack ) 2015.10.18 Final مواردی مانند : قابل پخش نمودن فایل های AVI ، MKV ، MP4 ، OMG ، قابل پخش نمودن انواع فایل های صوتی ، وجود دو پلیر انحصاری ، تنظیمات مربوط به نحوه نمایش ، تنظیمات حالت های مختلف زیر نویس جهت پخش ، پشتیبانی از اکثر پلیر های محبوب و ... می باشند.