دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

K-Lite Mega Codec Pack 12.6.5 کدک تصویری

کدک تصویری
K-Lite Mega Codec Pack یک مجموعه از Codec های ضروری جهت پخش فرمت های مختلف صوتی و تصویری است، به گونه ای که پس از نصب این مجموعه می توان اکثر کلیپ های صوتی و تصویری ( WMA, AAC, AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴ ) را در سیستم خود اجرا ( پخش ) نمود.
این مجموعه در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند که می توان به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کرد. شما با نصب K-Lite Mega Codec Pack در ویندوز می توانید با استفاده از برنامه هایی نظیر JetAudio و Windows Media Player تمام فرمت های موجود را پخش کرده و در این حالت برای پخش فایلهای RM و RAM دیگر نیاز به نصب RealPlayer ندارید و یا برای پخش فایلهای MOV نیاز به نصب Quick Time نیست و همچنین برای پخش DVD و SVCD دیگر نیاز به نصب پلاگین یا برنامه ای مانند PowerDVD ندارید.

 

CCCP ( Combined Community Codec Pack ) 2015.10.18 Final کدک صوتی و تصویری

CCCP Combined Community Codec Pack کدک صوتی و تصویری
CCCP ( Combined Community Codec Pack ) 2015.10.18 Final مجموعه ای قدرتمند از کدک ها جهت قابل پخش کردن انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد.
کدک ها به فایل هایی هستند که بعد از نصب شدن روی ویندوز هنگام اجرا شدن نرم افزارهای پلیر ویدئو به صورت خودکار وارد عمل شده و باعث پخش شدن فیلم انتخاب شده در محیط همان نرم افزار می شوند و بدین صورت شما دیگر احتیاجی به نصب پلیر های مختلف برای پخش انواع فرمت های گوناگون صوتی و تصویری نخواهید داشت.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CCCP ( Combined Community Codec Pack ) 2015.10.18 Final مواردی مانند : قابل پخش نمودن فایل های AVI ، MKV ، MP4 ، OMG ، قابل پخش نمودن انواع فایل های صوتی ، وجود دو پلیر انحصاری ، تنظیمات مربوط به نحوه نمایش ، تنظیمات حالت های مختلف زیر نویس جهت پخش ، پشتیبانی از اکثر پلیر های محبوب و ... می باشند.