دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

K-Lite Mega Codec Pack 12.6.5 کدک تصویری

دسته بندی نرم افزار مالتی مدیا » کدک تصویری | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19781

کدک تصویری
K-Lite Mega Codec Pack یک مجموعه از Codec های ضروری جهت پخش فرمت های مختلف صوتی و تصویری است، به گونه ای که پس از نصب این مجموعه می توان اکثر کلیپ های صوتی و تصویری ( WMA, AAC, AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴ ) را در سیستم خود اجرا ( پخش ) نمود.
این مجموعه در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند که می توان به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کرد. شما با نصب K-Lite Mega Codec Pack در ویندوز می توانید با استفاده از برنامه هایی نظیر JetAudio و Windows Media Player تمام فرمت های موجود را پخش کرده و در این حالت برای پخش فایلهای RM و RAM دیگر نیاز به نصب RealPlayer ندارید و یا برای پخش فایلهای MOV نیاز به نصب Quick Time نیست و همچنین برای پخش DVD و SVCD دیگر نیاز به نصب پلاگین یا برنامه ای مانند PowerDVD ندارید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: مالتی مدیا » کدک تصویری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود