دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

ACDSee Video Studio 2.0.0.326 ویرایش فیلم

ACDSee Video Studio ویرایش فیلم
ACDSee Video Studio نرم افزاری کاربردی با محیطی قدرتمند ، که دارای ابزارهای ضبط ویدیو، ویرایش و افکت گذاری می باشد. از ویژگی مهم این برنامه به سبک بودن و کاربری آسان آن می توان اشاره کرد.
شما با استفاده از ACDSee Video Studio به راحتی می توانید ، فایل های صوتی و تصویری را ایجاد، تطابق، مرتب و نوشته شرح تصاویر را اضافه کنید و امکانات بیشتر دیگری را در محیطی ساده و به دور از پیچیدگی های نرم افزارهای حرفه ای در اختیار داشته باشید.

 

AVS Video Editor 7.4.1.281 ویرایش حرفه ای فیلم

ویرایشگر حرفه ای فیلم
AVS Video Editor نرم افزاری است که در زمینه ویرایش فیلم ها نرم افزار دیگر می توان به آن به عنوان یک ابزار قدرتمند و یک دستیار حرفه ای اعتماد کرد. نرم افزاری که به گفته سایت سازنده تمامی قابلیت های لازم برای ویرایش حرفه ای فیلم ها را به طور کامل داشته و می تواند با پشتیبانی از تقریبا کلیه فرمت های رایج کار ویرایش را به صورت حرفه ای برای کاربر مهیا می سازد. این برنامه قابلیت Import از انواع سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل ، دوبین های فیلمبرداری و ... را دارا می باشد و می توان به سادگی کار Capture فیلم ها را با آن انجام داد و منتظر ماند تا تصاویر از دوربین ها به سیستم های رایانه ای انتقال پیدا کند. وجود ده ها افکت با موضوعات مختلف ، قابلیت رایت انواع سی دی و دی وی دی به شکلی که در انواع پلیرهای خانگی قابل نمایش باشد ،
ساخت دی وی دی فیلم با کیفیت بالا ، تبدیل فرمت های مختلف به یکدیگر ، پشتیبانی از انواع سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل نظیر iPod ، PSP و انواع گوشی های موبایل را می توان به عنوان تعدادی از قابلیت های کلیدی AVS Video Editor یاد کرد. در زمان ذخیره سازی می توان کیفیتی را اعمال نمود که در زمان اجرای فیلم خروجی بیننده را متعجب می کند ، این نرم افزار قدرتمند از واسط کاربری جذابی هم بهره می برد که علاوه بر آن چندین پوسته هم در نرم افزار گنجانده شده تا کاربران بسته به سلیقه خود محیط کاربری نرم افزار را شخصی سازی نمایند.

نرم افزار AVS Video Editor دارای قابلیت های کلیدی مانند : پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های رایج ، قابلیت ویرایش حرفه ای فیلم ها ، امکان ذخیره سازی با کیفیت و فرمت دلخواه ، رایت برروی CD یا DVD با امکان اجرا برروی انواع پلیرهای خانگی ، ساخت DVD فیلم ، امکان استفاده از نهایت کیفیت ، قابلیت تبدیل فرمت ها به یکدیگر ، وجود بیش از 200 افکت در موضوعات مختلف ، پشتیبانی از انواع سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل ، امکان Capture کردن فیلم ها از دوربین ها و یا سیستم های صوتی و تصویری و ... می باشند.

 

GiliSoft Video Editor 7.5.0 ویرایش سریع فیلم و ویدیو

GiliSoft Video Editor ویرایش سریع فیلم و ویدیو
GiliSoft Video Editor نرم افزاری جهت ویرایش ویدیو که امکان ویرایش فایل های ویدیویی در فرمت های مختلفی مانند AVI ، MPEG ، H.264 ، SWF ، MOV ، WMV و… را به شما می دهد. از قابلیت های برنامه می توان به برش ، چسباندن ، جداسازی یک فایل ویدئویی اشاره نمود.با استفاده از نرم افزار GiliSoft Video Editor دیگر نگران فرمت ، نسبت فریم یا سایز فایل های ویدیویی در عملکردهایی مانند ترکیب ، تقسیم و تدوین آنها نباشید.

نرم افزار GiliSoft Video Editor دارای قابلیت های کلیدی مانند : کار در پس زمینه ، ایجاد لیستی از بخش‌های بریده شده یک ویدیو ، چسباندن تعداد زیادی ویدیو به یکدیگر با فرمت‌های مختلف ، پشتیبانی از فرمت‌های ویدیویی AVI , MPEG , H.264 , SWF , MOV , WMV ، اضافه کردن موزیک به ویدیو : با استفاده از این قابلیت شما قادر به اضافه کردن موزیک متن به در هر بخش ویدیو کلیپ خواهید بود ، تنظیمات برای چسباندن ویدئوها ، GiliSoft Video Editor به شما امکان تنظیمات نسبت فریم ، Bitrate و رزولوشن ویدئو را داده تا به بهترین نتیجه دلخواه خود برسید و ... می باشد.
 

Debut Video Capture Software Pro 3.01 ضبط ویدیو در ویندوز

Debut Video Capture Software Pro ضبط ویدیو در ویندوز
Debut Video Capture Software Pro نرم افزاری قدرتمند ضبط کننده فایلهای ویدیویی در ویندوز می باشد. این نرم افزار یک ضبط کننده فایلهای ویدیویی یا کپچر کننده از انواع منبع های ورودی است ( اینترنت ، تلویزیون ، ماهواره و .. است ) که توانایی ذخیره با بهترین کیفیت ممکن و فرمت دلخواه را دارا می باشد.
شما به کمک Debut Video Capture Pro می توانید میزان روشنایی ، Contrast و حتی Gamma فایل ها ویدئویی را پس از ضبط و ذخیره ، به صورت دلخواه تنظیم کنید. از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار اضافه کردن متن مورد نظر به ویدیو می باشد.

Debut Video Capture Software Pro دارای قابلیت های کلیدی مانند : پشتیبانی از فرمت‌های ویدیویی avi , wmv , flv , mpg , 3gp , mp4 , mov ,… ، تغییر اندازه ویدئوها ، اضافه کردن متن مورد نظر به ویدیو ، رایت به صورت مستقیم در قالب DVD ، سازگار با تمامی نسخه های ویندوز از جمله ویندوز 7 و 8 و ... می باشد.

 

proDAD Mercalli SAL 4.0.451.1 ثابت کردن و حذف لرزش تصاویر در فیلمها

proDAD Mercalli SAL ثابت کردن و حذف لرزش تصاویر در فیلمها
ProDAD Mercalli SAL 4.0.451.1 پلاگین بسیار قدرتمند جهت گرفتن لرزش دست در فیلمهای ویدیویی می باشد. نرم افزاری حرفه ای به منظور تثبیت و محورهای X ,Y , و Z دوربین حذف لرزش تصویر در فیلم های ویدئویی می باشد که کاربران با استفاده از آن می توانند حرکات و لرزشهای ناخواسته موجود در فیلم ها را که به دلیل لرزش دست در فیلم ثبت شده اند را به سادگی تصحیح و حذف نمایند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد