دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

GiliSoft Video Editor 8.0.0 + Portable ویرایش سریع فیلم و ویدیو

GiliSoft Video Editor ویرایش سریع فیلم و ویدیو
GiliSoft Video Editor نرم افزاری جهت ویرایش ویدیو که امکان ویرایش فایل های ویدیویی در فرمت های مختلفی مانند AVI ،MPEG ،H.264 ،SWF ،MOV ،WMV و… را به شما می دهد. از قابلیت های برنامه می توان به برش، چسباندن و جداسازی یک فایل ویدئویی اشاره نمود. با استفاده از این نرم افزار دیگر نگران فرمت و نسبت فریم یا همان اندازه فایل های ویدیویی در عملکردهایی مانند ترکیب، تقسیم و تدوین آنها نباشید.

GiliSoft Video Editor دارای قابلیت های کلیدی مانند : کار در پس زمینه ویندوز، ایجاد لیستی از بخش‌های بریده شده یک ویدیو ، چسباندن تعداد زیادی ویدیو به یکدیگر با فرمت‌های مختلف، پشتیبانی از فرمت‌های ویدیویی AVI ,MPEG ,H.264 ,SWF ,MOV ,WMV، اضافه کردن موزیک به ویدیو: با استفاده از این قابلیت شما قادر به اضافه کردن موزیک متن به هر بخش ویدیو کلیپ خواهید بود، تنظیمات برای چسباندن ویدئوها، امکان تنظیم نسبت فریم، Bitrate و رزولوشن ویدئو به منظور دست یابی به بهترین نتیجه دلخواه در ویرایش و ... می باشد. 

AVS Video Editor 7.5.1.288 ویرایش حرفه ای فیلم

ویرایشگر حرفه ای فیلم
AVS Video Editor نرم افزاری جهت کپچر و ویرایش فایل های تصویری در یک محیط ساده و در عین حال قدرتمند می باشد.
این برنامه یک ویرایشگر حرفه ای فایل های تصویری می باشد و توسط آن همچنین می توانید به ضبط و کپچر ویدئو نیز اقدام نمایید. افکت های بسیار زیبایی که در اختیارتان قرار می گیرد باعث می شود ساده ترین ویدئو های خود را نیز ویرایش نموده و از آنها آثار زیبایی خلق کنید. ویدئو های آماده شده را می توانید روی DVD رایت کنید و یا اینتکه با فرمت دلخواه خود ذخیره نمایید.

AVS Video Editor از فرمت های محبوب و پر کاربردی همچون AVI، VOB، MP4، DVD، WMV، 3GP، MOV، MKV، H.263 کدک / H.264، و... پشتیبانی می کند و می توانید تمامی این فرمت ها را داخل محیط برنامه فراخوانی نموده به ویرایش آنها بپردازید. این ویرایش شامل: حذف نویز، برش و کات کردن، چند قسمت کرده یک ویدئو، ترکیب و ادغام چندین کلیپ با هم، چرخاندن ویدئو، قرار دادن منو، صدا، متن و انواع نظرات، زیرنویس، حذف لرزش تصاویر ویدئویی و... میباشد. این نرم افزار قدرتمند از تکنولوژی کش ویدئو یکپارچه استفاده می کند که نتیجه آن ویرایش سریعتر فایل های ویدئویی HD می باشد و به خوبی از AVI HD، WMV HD، TOD، AVCHD، MOD، MTS / M2TS نیز پشتیبانی می کند.

 

ACDSee Video Studio 2.0.0.326 ویرایش فیلم

ACDSee Video Studio ویرایش فیلم
ACDSee Video Studio نرم افزاری کاربردی با محیطی قدرتمند ، که دارای ابزارهای ضبط ویدیو، ویرایش و افکت گذاری می باشد. از ویژگی مهم این برنامه به سبک بودن و کاربری آسان آن می توان اشاره کرد.
شما با استفاده از ACDSee Video Studio به راحتی می توانید ، فایل های صوتی و تصویری را ایجاد، تطابق، مرتب و نوشته شرح تصاویر را اضافه کنید و امکانات بیشتر دیگری را در محیطی ساده و به دور از پیچیدگی های نرم افزارهای حرفه ای در اختیار داشته باشید.

 

Debut Video Capture Software Pro 3.01 ضبط ویدیو در ویندوز

Debut Video Capture Software Pro ضبط ویدیو در ویندوز
Debut Video Capture Software Pro نرم افزاری قدرتمند ضبط کننده فایلهای ویدیویی در ویندوز می باشد. این نرم افزار یک ضبط کننده فایلهای ویدیویی یا کپچر کننده از انواع منبع های ورودی است ( اینترنت ، تلویزیون ، ماهواره و .. است ) که توانایی ذخیره با بهترین کیفیت ممکن و فرمت دلخواه را دارا می باشد.
شما به کمک Debut Video Capture Pro می توانید میزان روشنایی ، Contrast و حتی Gamma فایل ها ویدئویی را پس از ضبط و ذخیره ، به صورت دلخواه تنظیم کنید. از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار اضافه کردن متن مورد نظر به ویدیو می باشد.

Debut Video Capture Software Pro دارای قابلیت های کلیدی مانند : پشتیبانی از فرمت‌های ویدیویی avi , wmv , flv , mpg , 3gp , mp4 , mov ,… ، تغییر اندازه ویدئوها ، اضافه کردن متن مورد نظر به ویدیو ، رایت به صورت مستقیم در قالب DVD ، سازگار با تمامی نسخه های ویندوز از جمله ویندوز 7 و 8 و ... می باشد.

 

proDAD Mercalli SAL 4.0.451.1 ثابت کردن و حذف لرزش تصاویر در فیلمها

proDAD Mercalli SAL ثابت کردن و حذف لرزش تصاویر در فیلمها
ProDAD Mercalli SAL 4.0.451.1 پلاگین بسیار قدرتمند جهت گرفتن لرزش دست در فیلمهای ویدیویی می باشد. نرم افزاری حرفه ای به منظور تثبیت و محورهای X ,Y , و Z دوربین حذف لرزش تصویر در فیلم های ویدئویی می باشد که کاربران با استفاده از آن می توانند حرکات و لرزشهای ناخواسته موجود در فیلم ها را که به دلیل لرزش دست در فیلم ثبت شده اند را به سادگی تصحیح و حذف نمایند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد