دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AVIAddXSubs 9.15 افزودن زیرنویس به فیلم

دسته بندی نرم افزار مالتی مدیا » ویرایشگر فیلم | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/05/27 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18410

AVIAddXSubs افزودن زیرنویس به فیلم
AVIAddXSubs نرم افزاری کاربردی جهت اضافه نمودن زیر نویس به فیلم می باشد.
در فیلم هایی که به صورت DivX از اینترنت دانلود می کنیم ، زیرنویس فیلم از خود فیلم مجزا می باشد ، زیرنویس این دسته از فیلم ها عموما به صورت یک فایل با پسوند Srt. در کنار آن قرار گرفته و اگر فیلم را در کامپیوتر مشاهده کنیم و فایل زیرنویس هم در کنارش باشد ، فیلم به راحتی همراه با زیرنویس قابل دیدن است و مشکلی پیش نخواهد آمد اما زمانی که همین فیلم را روی DVD رایت نموده و بوسیله دستگاه خانگی پخش کنیم ، اثری از زیرنویس دیده نمی شود ، نرم افزار AVIAddXSubs قادر است زیر نویس را به فیلم اضافه نموده و این مشکل را برطرف نماید.
نکته :
- فایل خروجی AVIAddXSubs با فرمت Avi است و بوسیله دستگاه هایی که امکان پخش DivX را دارند می تواند نمایش داده شود.
- اسم فایل زیر نویس می بایست دقیقا شبیه اسم فایل Avi باشد و کنار آن ذخیره شود ، پس از آن با انتخاب فیلم در پنجره نرم افزار و انجام تنظیمات مورد نیاز ، زیر نویس نیز به صورت خودکار فراخوانی شده و فایل خروجی به صورت یک فیلم با زیر نویس ذخیره و در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: مالتی مدیا » ویرایشگر فیلم

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود