دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

PotPlayer 1.6.63856 پخش مالتی مدیا

PotPlayer پخش مالتی مدیا
PotPlaye یکی از پلیرهای رایگان ، حرفه ای و پرطرفدار نزد کاربران اینترنتی میباشد که طیف وسیعی از فرمتهای صوتی و تصویری را پشتیبانی میکند و شامل پوسته هایی با موضوعات مختلف میباشد که کاربران حتی با نوع سیستم عامل خود میتوانند هماهنگ کنند.
نرم افزار ساخت شرکت کره ای KMPlayer میباشد و به گفته کاربران اینترنتی حتی از KMPlayer هم بهتر عمل میکند و به خوبی از انواع زیر نویس ها پشتیبانی میکند و کدک های موجود در این نرم افزار شما را از نصب کدک های اضافی جهت پخش بهتر ویدئوها بی نیاز میکند.
امکان تنظیم نور ، صدا ، سرعت پخش ویدئوها ، فونت و رنگ زیرنویس ، کلیدهای میانبر و... امکاناتی است که نرم افزار برای رضایتمندی بیشتر در اختیار کاربران خود قرار داده است.


تغییرات نرم افزار : update 1.6.63856


Security related patch Improved vulnerability of damaged Real file playback
Fixed the problem that the real name authentication did not work
Fixed a problem that sound did not come out on certain channel when playing HDTV

 

BS.Player PRO 2.70 Build 1080 پخش کننده فایلهای مالتی مدیا

BS.Player Pro پخش فایلهای مالتی مدیا
BS.Player PRO 2.70 Build 1080 یک پخش کننده کاملا حرفه‌ ای فایلهای مالتی مدیا با پشتیبانی از انواع فرمت‌ ها می باشد.
این نرم افزار را می توان از بهترین پلیرهای چند رسانه ای موجود در فرمت های گوناگونی مانند ویدیوهای DivX، HD، AVC ، فیلم ها، فایلهای صوتی، DVD و فیلم های یوتیوب نام برد. در این برنامه احتیاجی به نصب ابزارهای جانبی نظیر Codec ها و دیگر ابزارها نیست و به آسانی خواهید توانست هر نوع فایل تصویری را مشاهده نمایید. نرم افزار BS.Player PRO اولین پلیر ساخته شده است که کاربران بوسیله آن قادرند انواع کدک های گوناگون را با کیفیت بسیار بالا اجرا نمایند.

 

GOM Player 2.3.8 Build 5262 Final پلیر قدرتمند

پلیر قدرتمند
GOM Player 2.3.8 Build 5262 Final نرم افزاری است با این هدف که عده زیادی از کاربران از مبتدی تا حرفه ای را از خود راضی نگه دارد. این پخش کننده که بین نرم افزار های هم رده خودش دارای حجم کمی نیز می باشد تقریبا اکثر فرمت های رایج فایل های صوتی و ویدئویی را تحت پوشش قرار می دهد، بدون اینکه کاربر خود را درگیر نصب چندین برنامه برای پخش هر یک از فرمت ها نماید.

 

Any FLV Player 2.5.1 پخش کننده فایلهای FLV

Any FLV Player پخش کننده فایلهای FLV
Any FLV Player 2.5.1 نرم افزار پخش کننده فایلهای ویدیویی FLV پشتیبانی از تمامی کدک‌ ها می باشد.
شما با کمک این برنامه به راحتی می توانید فایل های تصویری را که با فرمت FLV هستند پخش کنید و از تماشای آنها در داخل کامپیوتر خود لذت ببرید. برای اینکار فقط کافیست فایل FLV را از طریق کشیدن و رها کردن (Drog-and-Drop) در داخل برنامه اجرا نمایید ، همچنین می توانید اینکار را از طریق پنجره ی Open File نیز انجام دهید. با یان برنامه شما می توانید تا فایل تصویری را در سایز های ۲X , ۱X , 5X و Full Screen با کیفیت بالا نشان دهد.
یکی از ویژگی های جالب Any FLV Player امکان پخش فایل های FLV به صورت آنلاین است یعنی به جای اینکه شما ابتدا فایل FLV را دانلود نمایید و سپس آن را با اینبرنامه پخش کنید، مستقیمآ و بدون دانلود فایل FLV به صورت آنلاین آن را تماشا کنید برای اینکار کافیست که لینکی را که سایت مورد نظر در اختیار شما قرار می دهد را وارد این برنامه کنید و پس از آن ملاحظه خواهید کرد که این برنامه مانند یک پلیر آنلاین کلیپ مورد نظر را برای شما به نمایش قرار می دهد.