دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CoffeeCup Web Video Recorder 3.0 ضبط ویدئوهای آنلاین

دسته بندی نرم افزار مالتی مدیا » تصویر برداری از صفحه نمایش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/26 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1561

CoffeeCup Web Video Recorder ضبط ویدئوهای آنلاین
CoffeeCup Web Video Recorder 3.0 نرم افزاری جهت ضبط تصاویر و ویدئوهای آنلاین و همچنین وب کم و ایجاد افکت های متنوع روی آنها با قابلیت آپلود نمودن ویدئو ضبط شده می باشد.
با استفاده از این برنامه ، هر کسی می تواند فیلم های مورد علاقه خود را در سایت های گوناگونی و بدون داشتن هیچ گونه دانش خاصی ضبط ، دانلود و یا آپلود نماید. از این ابزار می توانید به عنوان ضبط کننده وب کم و یا هر دستگاه دیگری که مستقیم به سیستم متصل کرده اید نیز استفاده کنید. زمانی ضبط ویدئو را با این نرم افزار شروع می کنید تازه آغاز کار می باشد و حین انجام کار ضبط قادر خواهید بود هرگونه متن و یا نام تجاری خود را روی ویدئو قرار دهید و همچنین تصاویری را به اول یا انتهای ویدئو مانند تدوین فیلم اضافه نمایید.
با نرم افزار CoffeeCup Web Video Recorder شما تمام مراحل راه اندازی را توسط یک مسیر گام به گام با دستورالعمل های آسان به منظور آموختن مراحل ضبط ویدئو می آموزید و در عرض چند دقیقه، فیلم های خود را جهت استفاده در وب آماده می کنید. خروجی این برنامه یک فایل فلش ویدئو ( FLV ) می باشد که این فایل های ویدئویی توسط تمام سایت های ویدئویی استفاده می شود.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: مالتی مدیا » تصویر برداری از صفحه نمایش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود