دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

DeskSoft HardCopy Pro 4.6.0 عکسبرداری از دسکتاپ

دسته بندی نرم افزار مالتی مدیا » تصویر برداری از صفحه نمایش | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/05/11 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 2237

DeskSoft HardCopy Pro عکسبرداری از دسکتاپ
DeskSoft HardCopy Pro 4.6.0 نرم افزای جهت عکسبرداری از پنجره های ویندوز یا یک کادر مشخص و در صورت نیاز کل صفحه دسکتاپ می باشد.
برنامه ای مفید با محیط کاربری آسان و راحت که تمامی کاربران می توانند با استفاده از آن عکس های مورد نظر خود را از صفحه دسکتاپ ویندوز خود تهیه کنند. این ابزار به خوبی می تواند از یک پنجره خاص و یا یک محیط تعیین شده عکس بگیرد و سپس عکس گرفته شده از مانیتور را برایتان در ابعاد دلخواه برش داده و تنظیمات رنگ و عمق تصویر را در اختیارتان قرار می دهد تا عکس گرفته شده از دسکتاپ را با بهترین حالت ممکن ذخیره کنید.
DeskSoft HardCopy Pro عکس هایی که از صفحه دسکتاپ شما می گیرد را به شکلی در اختیارتان قرار می دهد که می توانید آنها را مستقیما چاپ کرده ، به کلیپ بورد ویندوز انتقال دهید ، از طریق ایمیل ارسال کنید ، داخل برنامه های گرافیکی دیگر فراخوانی کنید و یا ذخیره نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار DeskSoft HardCopy Pro مواردی مانند : تغییر ابعاد عکس و تنظیم دقیق رنگ و عمق تصاویر گرفته شده از مانیتور ، عکسبرداری از پنجره فعال دسکتاپ یا محیطی مشخص ، وجود نشانه گر موس در عکس های گرفته شده از دسکتاپ ، جدول زمان بندی جهت عکس گرفتن خودکار در زمان تعیین شده ، تعریف کلید های میانبر مخصوص عکس گرفتن از صفحه نمایش ، سازگاری کامل با فرمت تصاویر مختلف JPG ، GIF ، TIF ، BMP و PNG و ... می باشند.

- نکته :
- بعد از اتمام مراحل نصب ، محتویات پوشه کرک را در محل نصب برنامه کپی کرده و سپس برنامه را اجرا نمایید.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: مالتی مدیا » تصویر برداری از صفحه نمایش

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود