دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AD Sound Recorder 5.6.4 + Portable ضبط صدا

AD Sound Recorder ضبط صدا
AD Sound Recorder نرم افزاری جهت ضبط صدا با کیفیت بالا از کارت صوتی کامپیوتر می باشد که می تواند تمامی صداهای پخش شده روی سیستم شما را ضبط می کند.
این برنامه به شما امکان می دهد تا صداهایی که از منابع مختلف چه میکروفن، سی دی، پلیر صوتی و تصویری و همچنین بازی ها را به آسانی و با کیفیت بالایی ضبط نمایید.

AD Sound Recorder صدای های ضبط شده را می تواند در قرمت های مختلفی مانند WAV، MP3، WMA، OGG و FLAC ذخیره نماید که می توانید نوع فرمت دلخواه خود را از تنظیمات برنامه مشخص کنید. همچنین ابزاری برایتان فراهم شده تا بتوانید تگ ID3 فایل های صوتی ذخیره شده را نیز ویرایش نمایید.

AD Sound Recorder پلیر سبکی نیز در اختیارتان قرار می دهد تا بعد از ضبط و ذخیره سازی صدا بتوانید بدون مشکل و نیاز به برنامه های جانبی فایل ذخیره شده را پخش کنید و از آن استفاده نمایید. برای اجرا و متوقف کردن ضبط صدا می توانید از کلید های میان بر استفاده نمایید و دیگر نیاز به پنجره اصلی برنامه هم نخواهید داشت.

 

AD Stream Recorder 4.5.4 + Portable ضبط صدا از میکروفون

AD Stream Recorder ضبط صدا از طریق میکروفون
AD Stream Recorder نرم افزاری جهت ضبط انواع اصوات در حال پخش از روی کامپیوتر می باشد.
این نرم افزار سبک می تواند کمک خوبی به کاربران برای ضبط صدا از منابع مختلف در حال پخش روی ویندوز باشد و هر نوع صدایی که در ویندوز پخش می شود بدون توجه به اینکه از چه منبع و منشا ای می باشد برایتان ضبط و ذخیره می کند.

AD Stream Recorder با ارائه یک نمودار از صداهای ورودی و پخش شده به شما کمک می کند حتی در صورتی که میزان صدا به گونه ای باشد که قادر به شنیدن آن نباشید از طریق نمودار و اکولایز آن صدا را مشاهده کنید و در واقع روی تمامی سیگنالهای صوتی ورودی و خروجی سیستم خود نظارت داشته باشید. این نرم افزار بعد از ضبط صدا آن را در فرمت های مختلفی مانند MP3، WMA و WAV در اختیارتان قرار می دهد.

AD Stream Recorder به شما امکان ویرایش تگ ID3 فایل های صوتی را نیز می دهد و می توانید توسط پلیر داخل خود برنامه صدای ضبط شده را پخش کنید که باعث کنترل بیشتری روی فرایند ضبط و ذخیره سازی صدا می گردد. شما می توانید برای شروع فرایند ضبط و متوقف کردن آن کلید فوری نیز تعریف کنید و در مواقعی که نیاز دارید حتی بدون استفاده از موس ضبط کردن صدا را از طرق کلید تعریف شده شروع نمایید.

 

Anvil Studio 2016.12.03 ضبط صدا با فرمت MIDI

Anvil Studio ضبط صدا با فرمت MIDI
Anvil Studio نرم افزاری جهت ذخیره فایل های صوتی در فرمت MIDI می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید صداهای پخش شده در کامپیوتر را ضبط و پس از انجام ویرایش‌های لازم آن‌ها با یکی از فرمت‌های MID یا WAV ذخیره نمائید. یا اینکه می تونید بخشهای مختلف موزیک‌ها را باهم میکس کنید به این صورت که دو نسخه از برنامه Anvil Studio را در حالی که در هریک یکی از موزیک‌ها را وارد کرده اید بخشی از یکی از موزیک‌ها را انتخاب، کپی و به موزیک دیگر پیوند بزنید. همینطور این قابلیت وجود دارد که بخش‌های بدون کیفیت موزیک را انتخاب و با استفاده از ابزار فیلتر که برنامه در اختیار می‌گذارد به فیلتر و ویرایش آن قسمت بپردازید. یا همه یا بخشی از موزیک را سریعتر یا آهسته تر نمائید کاری که در برخی از فیلم‌ها و صداهای موجود می‌ بینیم.

 

Audacity 2.1.3 ویرایش و افکت گذاری فایلهای صوتی

Audacity ویرایش و افکت گذاری فایلهای صوتی
Audacity نرم افزار کاربردی ، رایگان و منبع بازی ( Open Source ) جهت ضبط و ویرایش فایلهای صوتی و همچنین میکس موزیک های دلخواه شما می باشد.
با استفاده از این نرم افزار به آسانی قادر خواهید بود به ضبط و ویرایش محبوب ترین فرمت های صوتی اقدام کنید. این برنامه داری یک رابط کاربری جذاب و بسیار کاربرپسند و در عین حال ساده می باشد. از جمله توانایی های این برنامه، ویرایش از طریق کپی، برش و Paste فایلهای صوتی ، فراخوانی و استخراج فایلهای WAV، AIFF، MP3، OGG و ... ، میکس کردن چند تراک صوتی ، در اختیار داشتن تعداد بالایی افکت های دیجیتالی و پلاگین ، حذف نویز، پشتیبانی ازحالت های چند کاناله و امکانات فراوان دیگری را می توان نام برد که Audacity را به یکی از محبوب ترین برنامه های ویرایش فایلهای صوتی تبدیل نموده است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Audacity مواردی مانند : ضبط صدا از میکروفون و منابع دیگر ، هماهنگی کامل با نسخه های مختلف ویندوز ، پشتیبانی از فرمت های رایج و محبوب AIFF، WAV ، MP2 ، MP3 ، OGG ، FLAC ، WMA ، AMR ، ویرایش راحت فایلهای صوتی بوسیله برش، کپی، چسباندن، و حذف ، ضبط انواع صداهای زنده ، تبدیل و یا ریپ فایل های صوتی ، توانایی تنظیم سرعت صدا ، امکان برش قسمتی از فایل صوتی و ذخیره آن به صورت جداگانه ، پخش فایل نهایی قبل از ذخیره سازی ، ایجاد تغییر در فرکانس آهنگ ، افزودن جلوه های جدید به آهنگ با پلاگین LAD SPA و ... می باشند.

 

WM Splitter 3.0 برش و ادغام فایلهای صوتی و تصویری

WM Splitter 2.2.1409.57 برش و ادغام فایلهای صوتی و تصویری
WM Splitter نرم افزار مفید و نوعی ویرایشگر ساده فایلهای صوتی و تصویری با قابلیت ادغام فایلها با یکدیگر می باشد.
با بکارگیری این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود فایلهای صوتی را برش دهید و همچنین می‌توانید فایلهای صوتی و ویدیویی دلخواه خود را با یکدیگر ادغام نمایید. این نرم افزار کاربردی می تواند بخشی از فایل صوتی را بریده و حذف کند و باقی مانده فایل صوتی را ذخیره نماید.
WM Splitter ابزاری بسیار سریع و دقیق می باشد که با استفاده از آن می توانید امکاناتی همچون کنترل دقیق بر روی زمان آهنگ ها ، انتخاب و ستاره دار کردن آنها جهت ویرایش ، مدیریت و یکی کردن فایلهای مشابه و ... را در اختیار داشته باشید. این نرم افزار از فرمت های محبوبی مانند : MP3 ، AVI ، WMV ، ASF ، WMA و ... پشتیبانی می کند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد