دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Anvil Studio 2016.11.02 ضبط صدا با فرمت MIDI

Anvil Studio ضبط صدا با فرمت MIDI
Anvil Studio نرم افزاری جهت ذخیره فایل های صوتی در فرمت MIDI می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید صداهای پخش شده در کامپیوتر را ضبط و پس از انجام ویرایش‌های لازم آن‌ها با یکی از فرمت‌های MID یا WAV ذخیره نمائید. یا اینکه می تونید بخشهای مختلف موزیک‌ها را باهم میکس کنید به این صورت که دو نسخه از برنامه Anvil Studio را در حالی که در هریک یکی از موزیک‌ها را وارد کرده اید بخشی از یکی از موزیک‌ها را انتخاب، کپی و به موزیک دیگر پیوند بزنید. همینطور این قابلیت وجود دارد که بخش‌های بدون کیفیت موزیک را انتخاب و با استفاده از ابزار فیلتر که برنامه در اختیار می‌گذارد به فیلتر و ویرایش آن قسمت بپردازید. یا همه یا بخشی از موزیک را سریعتر یا آهسته تر نمائید کاری که در برخی از فیلم‌ها و صداهای موجود می‌ بینیم.

 

AudioGrail 7.8.2.205 مدیریت و ویرایش فایلهای صوتی

AudioGrail مدیریت و ویرایش فایلهای صوتی
AudioGrail نرم افزار کاربردی و مجموعه ای متشکل از پانزده ابزار مختلف برای پخش ، ویرایش و مدیریت فایلهای صوتی می باشد.
این نرم افزار را می توان یکی از برنامه های قدرتمند جهت کار با فایل های MP3 نام برد. K-MP3 قادر است به راحتی و به صورت خودکار فایل های شما را تغییر نام داده و یا تغییراتی روی نام هنرمند ، عنوان تراک صوتی و آلبوم انجام دهد. با استفاده از این برنامه می توانید فایلهای موجود روی سیستم را مدیریت نموده و یا کیفیت آن ها را آنالیز و بررسی کرد و با ساخت Magic Folder به شکلی ساده به مرور مجموعه های صوتی نشست و از شنیدن آنها لذت برد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار AudioGrail مواردی مانند : تغییر نام فایلها به صورت خودکار ، امکان انجام عمل Tagging ، پشتیانی کامل از فرمت های MP3 ،OGG ،MPC ،APE ،AAC ،FLAC و WavPack ، توانایی ویرایش تگ فایلها به صورت گروهی جهت ویرایش چندین فایل به شکل همزمان ، ذخیره ی فایل های صوتی بر روی CD ، جستجوگر فایل های مشابه صوتی ، ایجاد لیست پخش ، جستجو و یافتن تگ های ناقص ، استفاده از ابزار آنالیز کیفیت ، ساماندهی و مدیریت فایل های صوتی و ... اشاره نمود.

 

Audio Record Wizard 7.21 ضبط صدا از چند منبع

Audio Record Wizard ضبط صدا از چند منبع
Audio Record Wizard نرم افزاری جهت ضبط تمامی صداهای موجود روی کارت صدا که از منابع مختلف ورودی پخش می شوند با کیفیتی مناسب می باشد.
این نرم افزار کلیه ویژگی های یک ضبط حرفه ای را به همراه پشتیبانی از فرمت محبوب mp3 برای شما مهیا نموده است. این ابزار ضبط صدا جهت کارکردن مستقیم با Sound Card طراحی شده ، بنابراین می تواند تا حدودی تمامی صداها را از روی Sound Card با کیفیتی بالا ، ضبط نماید. شما همچنین می توانید ضبط صدا از میکروفون ، دستگاه های Line-in ( مانند Cassette Tape Player و LP Player ) و ضبط صدای در حال پخش تعداد بالایی از برنامه های کاربردی تحت ویندوز شامل Winamp, Real Player, Windows Media Player و ... را انجام دهید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Audio Record Wizard : ضبط از تمامی منابع صوتی ، ضبط هر صدایی که در حال پخش است ، ضبط سریع و آسان پیام های صوتی، مصاحبه ها و ... ، تبدیل نوار به فایل های دیجیتالی صوتی ، توانایی ضبط طولانی مدت ، سفارشی سازی تنظیمات ضبط و ... می باشند.

 

Virtual DJ Pro 8.2 Build 3523 + Content میکس مجازی موزیک

میکس مجازی موزیک
Virtual DJ نرم افزار قدرتمند ، کارآمد و حرفه ای در زمینه طراحی و ساخت موزیک های پر تحرک یا همان دی جی است که یک دستگاه پیشرفته ساخت دی جی را برای شما مهیا می کند.
خرید دستگاه های دی جی علاوه بر هزینه بالا از نظر نحوه کار نیز بسیار پیچیده و گیچ کننده هستند که در هر حال هر کسی امکان دارد از پس هزینه سنگین خرید این دستگاه ها و یا روش کار با دستگاه بر نیاید.
AVirtual DJ نرم افزاری ساده و در عین حال قدرتمند برای افرادی است که علاقه خاص و ویژه ای به ضبط ، ادیت و پخش حرفه ای یک موسیقی دارند. این برنامه در اصل نرم افزاری می باشد برای میکس نمودن فایلهای MP3 . موتور تبدیل این نرم افزار می تواند آهنگهای شما را به بهترین صورت میکس نموده و کار ساخت دی جی و نحوه کار و روند پیشرفت کار را سریعتر نماید. Virtual DJ با باستفاده از تکنولوژی قدرتمند و پیشرفته BeatLock engine به راحتی به شما امکان میکس فایلهای mp3 و یا فایلهای با حجم بالا تر را می دهد و بعد از آن نیز فایل را جهت کپی برداری و رایت آماده می سازد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Virtual Dj مواردی همچون : درجه بندی اتوماتیک ، سطح بندی اتوماتیک ، همگامی 12 نقطه ای ، ماشین ضربان اتوماتیک ، چرخش اتوماتیک ضربانها ، شبیه ساز جستوجوی واقعی ، قابليت پیچش اتومات ضربان ها ، به کارگیری الگوریتم واقعی صدا ، کنترل انتخابی (از -34 تا +34%) ، ایجاد اتوماتیک حالت همراهی 4/4 ، ضربان دادن به صورت کشش و پرتاب ، سه باند اکولایزر همراه با Kill + gain ، تطبیق و تنظیم خودکار سطوح اجرایی ، قابلیت به کارگیری الگوی واقعی از صدا ، اکوالایزر سه بانده به همراه Kill + gain ، امکان کنترل دقیق و حرفه ای خروجی صدا ، کنترل استاندارد (play, pause, stop, cue) ، سازگاری کامل با افکت های موجود در VST ها ، قابليت drag’n'drop برای اجرای و میکس سریع ، فضای کاربری آسان و زیبا در عین حرفه ای بودن ، منوی کنترل استاندارد (play, pause, stop, cue) ، قابليت هماهنگ سازی ظرب آهنگها به صورت خودکار ، قابلیت شناسایی خودکارمتد ضربان ابتدایی و انتهایی ، قابلیت میکس و کشش ویدیویی برای هماهنگ سازی صدا ، قابلیت ذخیره متدهای فاقد فرمت بندی در فضای نرم افزاری ، تکنولوژی On-the-fly بدون نیاز به ذخیره یا هرنوع فرمت بندی ، کنترل حرفه ای صدای زیر و صدای بم با فرکانسهای حرفه ای ، یک کلیک برای ضربان (new FAME algorithm) - الگوریتم جدید fame ، دارای پایگاه داده جهت آهنگهای به اشتراک گذاشته شده با قابلیت جستجوی سریع و آسان ، همخوانی با کنترل کننده های خارجی مانند ( DMC2, DAC3, iCDX, TotalControl, BCD2000, DJConsole, etc ) و ... می باشند.

 

AD Sound Recorder 5.6.3 + Portable ضبط صدا

AD Sound Recorder ضبط صدا
AD Sound Recorder نرم افزاری قدرتمند جهت ضبط اصوات از انواع ورودی‌های صوتی می باشد.
این برنامه دارای حجم کمی می باشد ، ولی کارایی های بالایی دارا می باشد. در این نرم افزار شما با پیچیدگی کار مواجه نمی باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به رفع نیاز خود می باشید. به کمک این برنامه قدرتمند میتوانید با کارت صدا ارتباط مستقیم برقرار کنید و تمامی صداها را در خروجی صوتی سیستم با فرمت های گوناگون ضبط و ذخیره کنید.
AD Sound Recorder از فرمت های MP3 ،WMA ،WAV پشتیبانی می کند. برقراری ارتباط مستقیم با کارت صدا باعث شده صداهایی که ضبط می کنید کیفیت بسیار مطلوب و بالایی داشته باشند.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد