دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

WM Splitter 3.0.1702.1 برش و ادغام فایلهای صوتی و تصویری

WM Splitter برش و ادغام فایلهای صوتی و تصویری
WM Splitter نرم افزار مفید و نوعی ویرایشگر ساده فایلهای صوتی و تصویری با قابلیت ادغام فایلها با یکدیگر می باشد.
با بکارگیری این نرم افزار به راحتی قادر خواهید بود فایلهای صوتی را برش دهید و همچنین می‌توانید فایلهای صوتی و ویدیویی دلخواه خود را با یکدیگر ادغام نمایید. این نرم افزار کاربردی می تواند بخشی از فایل صوتی را بریده و حذف کند و باقی مانده فایل صوتی را ذخیره نماید.

WM Splitter ابزاری بسیار سریع و دقیق می باشد که با استفاده از آن می توانید امکاناتی همچون کنترل دقیق بر روی زمان آهنگ ها ، انتخاب و ستاره دار کردن آنها جهت ویرایش ، مدیریت و یکی کردن فایلهای مشابه و ... را در اختیار داشته باشید. این نرم افزار از فرمت های محبوبی مانند : MP3 ، AVI ، WMV ، ASF ، WMA و ... پشتیبانی می کند.

 

Anvil Studio 2017.01.03 ضبط صدا با فرمت MIDI

Anvil Studio ضبط صدا با فرمت MIDI
Anvil Studio نرم افزاری جهت ذخیره فایل های صوتی در فرمت MIDI می باشد.
با استفاده از این برنامه می توانید صداهای پخش شده در کامپیوتر را ضبط و پس از انجام ویرایش‌های لازم آن‌ها با یکی از فرمت‌های MID یا WAV ذخیره نمائید. یا اینکه می تونید بخشهای مختلف موزیک‌ها را باهم میکس کنید به این صورت که دو نسخه از برنامه Anvil Studio را در حالی که در هریک یکی از موزیک‌ها را وارد کرده اید بخشی از یکی از موزیک‌ها را انتخاب، کپی و به موزیک دیگر پیوند بزنید. همینطور این قابلیت وجود دارد که بخش‌های بدون کیفیت موزیک را انتخاب و با استفاده از ابزار فیلتر که برنامه در اختیار می‌گذارد به فیلتر و ویرایش آن قسمت بپردازید. یا همه یا بخشی از موزیک را سریعتر یا آهسته تر نمائید کاری که در برخی از فیلم‌ها و صداهای موجود می‌ بینیم.

 

AVS Audio Editor 8.3.2.515 + Portable ویرایش فایلهای صوتی

AVS Audio Editor


AVS Audio Editor نرم افزار بسیار قدرتمند و حرفه‌ای در زمینه تدوین موزیک می باشد که می تواند مانند یک دستیار همه کاره موزیک های شما را برش دهد و یا چند تکیه موزیک را به یکدیگر بچسباند. همچینین توسط این برنامه می توانید نویز موجود روی بعضی از موزیک ها را حذف نموده و افکت های صوتی مورد علاقه خود را به آنها اضافه نمایید.

AVS Audio Editor دارای ویژگی‌هایی مانند: ویرایش فایل های صوتی، برش، چسباندن، ترکیب، حذف قسمت های اضافی فایل های صوتی و موزیک ها، استفاده از تایم لاین برای به حد اکثر رساندن دقت و امکان ویرایش جزئی ترین قسمت های موزیک، امکان افزایش کیفیت موزیک، پشتیبانی کامل از افکت های VST و فیلترهای DirectX، استفاده از فیلتر های خاص طراحی شده برای حذف صداهای اضافی پس زمینه، استخراج فایل صوتی از کلیپ های تصویری، ویرایش گروهی فایل های صوتی و موزیک، پشتیبانی از فرمت های MP3، WAV، PCM، WMA، M4A، FLAC، OGG، ساخت رینگتون برای آیفون، و... می باشد. 

AD Stream Recorder 4.5.5 + Portable ضبط صدا از میکروفون

AD Stream Recorder ضبط صدا از طریق میکروفون
AD Stream Recorder نرم افزاری جهت ضبط انواع اصوات در حال پخش از روی کامپیوتر می باشد.
این نرم افزار سبک می تواند کمک خوبی به کاربران برای ضبط صدا از منابع مختلف در حال پخش روی ویندوز باشد و هر نوع صدایی که در ویندوز پخش می شود بدون توجه به اینکه از چه منبع و منشا ای می باشد برایتان ضبط و ذخیره می کند.

AD Stream Recorder با ارائه یک نمودار از صداهای ورودی و پخش شده به شما کمک می کند حتی در صورتی که میزان صدا به گونه ای باشد که قادر به شنیدن آن نباشید از طریق نمودار و اکولایز آن صدا را مشاهده کنید و در واقع روی تمامی سیگنالهای صوتی ورودی و خروجی سیستم خود نظارت داشته باشید. این نرم افزار بعد از ضبط صدا آن را در فرمت های مختلفی مانند MP3، WMA و WAV در اختیارتان قرار می دهد.

AD Stream Recorder به شما امکان ویرایش تگ ID3 فایل های صوتی را نیز می دهد و می توانید توسط پلیر داخل خود برنامه صدای ضبط شده را پخش کنید که باعث کنترل بیشتری روی فرایند ضبط و ذخیره سازی صدا می گردد. شما می توانید برای شروع فرایند ضبط و متوقف کردن آن کلید فوری نیز تعریف کنید و در مواقعی که نیاز دارید حتی بدون استفاده از موس ضبط کردن صدا را از طرق کلید تعریف شده شروع نمایید.

 

Adrosoft Dual Audio Recorder 2.3.2 ضبط صدا در دو فرمت مختلف و همزمان

Adrosoft Dual Audio Recorder ضبط صدا در دو فرمت مختلف و همزمان
Adrosoft Dual Audio Recorder نرم افزاری منحصر به‌فرد جهت ضبط صدا در دو فرمت مختلف و همزمان می باشد.
این برنامه کاربردی با پشتیانی از اکثر فرمت های محبوب مانند MP3، OGG، WMA، FLAC و فرمت WAV می تواند مانند یک دستیار واقعی شما را در ضبط و ویرایش انواع صدا ها کمک کند. بعد از انجام ضبط می توانید قسمتی از فایل ضبط شده را که نیاز به ویرایش دارد انتخاب نموده و اعمالی مانند افزایش کیفیت صدای همان قسمت، تنظیمات سفارشی نواسانات و ... را روی آن انجام دهید.

Adrosoft Dual Audio Recorder امکان انتخاب دستگاه ضبط کننده را قبل از شروع رکورد صدا در اختیارتان قرار می دهد و بعد از مراحل ضبط می توانید انتخاب کنید که فایل اصلی و یا موقت فقط یکی و یا هر دو ذخیره شوند. همچنین لیست تمامی فایل هایی که قبلا ضبط شده اند نیز در برنامه نمایش داده می شود تا در صورت نیاز با استفاده از پلیر داخلی خود برنامه آنها را پخش نمایید.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد