دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AD Stream Recorder 4.5.5 + Portable ضبط صدا از میکروفون

دسته بندی نرم افزار مالتی مدیا » ویرایشگر صوت | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/5 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19923

AD Stream Recorder ضبط صدا از طریق میکروفون
AD Stream Recorder نرم افزاری جهت ضبط انواع اصوات در حال پخش از روی کامپیوتر می باشد.
این نرم افزار سبک می تواند کمک خوبی به کاربران برای ضبط صدا از منابع مختلف در حال پخش روی ویندوز باشد و هر نوع صدایی که در ویندوز پخش می شود بدون توجه به اینکه از چه منبع و منشا ای می باشد برایتان ضبط و ذخیره می کند.

AD Stream Recorder با ارائه یک نمودار از صداهای ورودی و پخش شده به شما کمک می کند حتی در صورتی که میزان صدا به گونه ای باشد که قادر به شنیدن آن نباشید از طریق نمودار و اکولایز آن صدا را مشاهده کنید و در واقع روی تمامی سیگنالهای صوتی ورودی و خروجی سیستم خود نظارت داشته باشید. این نرم افزار بعد از ضبط صدا آن را در فرمت های مختلفی مانند MP3، WMA و WAV در اختیارتان قرار می دهد.

AD Stream Recorder به شما امکان ویرایش تگ ID3 فایل های صوتی را نیز می دهد و می توانید توسط پلیر داخل خود برنامه صدای ضبط شده را پخش کنید که باعث کنترل بیشتری روی فرایند ضبط و ذخیره سازی صدا می گردد. شما می توانید برای شروع فرایند ضبط و متوقف کردن آن کلید فوری نیز تعریف کنید و در مواقعی که نیاز دارید حتی بدون استفاده از موس ضبط کردن صدا را از طرق کلید تعریف شده شروع نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: مالتی مدیا » ویرایشگر صوت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود