دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CyberPower Audio Editing Lab 15.9.3 ویرایش فایل صوتی

دسته بندی نرم افزار مالتی مدیا » ویرایشگر صوت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1394/06/4 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19757

Audio Editing Lab ویرایش فایل صوتی
CyberPower Audio Editing Lab مجموعه ابزارهایی که یک استدیوی صوتی نرم افزاری کامل را برای ضبط صدا و ویرایش فایل های صوتی با دسترسی سریع بوجود آورده اند.
با استفاده از این نرم افزار قدرتمند کاربران می توانند انواع فایل های صوتی را ویرایش و یا اقدام به ساخت آهنگ های زیبا کنند. در این برنامه تعداد زیادی از ابزارهایی که برای رفع نیاز در زمینه کار با فایل های صوتی مورد نیاز می باشد موجود است. از ابزارها و ویژگی های مختلف موجود در این نرم افزار می توان به ابزارهایی نظیر ابزار حرفه ای ضبط صدا ، ابزار ویرایش فایل صوتی با دسترسی سریع ، توانایی کار روی چندین فایل به صورت همزمان ، دارای ابزار تبدیل فرمت ، امکان ترکیب و میکس صدا ها روی یکدیگر ، دارای افکت های صوتی مختلف و ابزار افکت گذاری ، ابزار بهینه سازی فایل های صوتی و ... اشاره کرد که ابزارهای نام برده شده فقط قسمتی از قابلیت های CyberPower Audio Editing Lab می باشند. این نرم افزار قدرتمند ساخت شرکت معتبر CyberPower Corporation می باشد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: مالتی مدیا » ویرایشگر صوت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود