دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Cool Record Edit Deluxe 9.8.0 + Portable ضبط صدا

دسته بندی نرم افزار مالتی مدیا » ویرایشگر صوت | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/09/22 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18597

Cool Record Edit Deluxe ضبط صدا
Cool Record Edit Deluxe نرم افزاری جهت ضبط و ذخیره تمامی صداها از میکروفون و دیگر دستگاه های متصل به سیستم با امکان ویرایش صدای های ضبط شده می باشد.
این برنامه کاربردی و مفید در زمینه ضبط صدا دارای ابزار گوناگونی می باشد و این توانایی را به شما می دهد تا به شکلی پیشرفته صداهای موجود که از طریق میکروفون و یا دیگر دستگاه های متصل به سیستم ایجاد می شوند را ضبط نمایید. از امکانات قابل توجه این نرم افزار می توان به قابلیت ویرایش فایل های صوتی ظبط شده اشاره نمود که توسط آن می توانید جهت ویرایش قسمتی از یک فایل صوتی را برش دهید و یا در صورت نیاز قسمت برش داده شده را به بخش دیگری از یک فایل صوتی اضافه نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Cool Record Edit Deluxe مواردی مانند : امکان ضبط صدا از میکروفون و انواع دستگاه های ورودی صوتی ، تنوانایی زمان بندی جهت انجام ضبط اصوات ، ابزار کامل ویرایش فایل های صوتی نظیر کپی، برش، حذف، اضافه، ترکیب و ... ، قرار دادن افکت های صوتی مانند amplify ، normalize ، equalizer ، envelope ، reverb ، echo ، reverse rate conversion ، فیلترهای صوتی گوناگون ، سازگاری کامل با فرمت های صوتی wav ، mp3 ، wma ، vox ، gsm ، aif ، ogg ، cda ، تبدیل فرمت های صوتی به یکدیگر ، توانایی پردازش گروهی فایل های صوتی و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: مالتی مدیا » ویرایشگر صوت

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود