دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

CleanMyMac 3.6 Mac Os X بهینه سازی و پاک سازی مکینتاش

بهینه سازی و پاک سازی مکینتاش
CleanMyMac نرم افزار کارآمد و قدرتمندی می باشد که در عرض چند ثانیه می تواند سیستم عامل مک را را تمیز نماید.
این نرم افزار این قابلیت و توانایی را دارد تا کوکی ها ، صفحات مرور شده ، تاریخچه وب گردی و مواردی دیگر که باعث کاهش سرعت سیستم شده اند را پاک کرده و صدها مگابایت از فضای هارد را که بوسیله این فایل ها اشغال شده است در اختیارتان قرار دهد.

 

VirtualBox 5.1.10 Build 112026 + Extension Pack نصب چند سیستم عامل

نصب چند سیستم عامل
VirtualBox نرم افزاری است که امکان نصب و اجرای چند سیستم عامل مجازی را در یک سیستم عامل فراهم می کند. یه عنوان مثال امکان اجرای لینوکس را در ویندوز فراهم می کند بدون این که لازم باشد سیستم دوباره راه اندازی گردد و یا منوی خاصی برای نوع فرمت بندی هارد تعریف شود.این برنامه که از محیط کاربری بسیار ساده ای نیز بهره می برد حجم متناسب تری نسبت به نرم افزارهای مشابه دارد. VirtualBox نیز تقریبا از تمامی سیستم عامل ها پشتیبانی می کند. Windows, Linux, Macintosh , DOS و بقیه انواع سیستم عامل ها به طور کامل در این نرم افزار پشتیبانی می شوند. موضوع جالب در مورد این نرم افزار که حتی می تواند تا ویندوز 7 را نیز پشتیبانی نماید تا کاربران بتوانند به راحتی ابتدا آن را به صورت مجازی آزمایش کنند.
به راحتی می توان تمامی اجزای سخت افزاری را برای استفاده از این نرم افزار برای سیستم عامل ها محدود و تنظیم کردو همچنین می توان بخشی از هارد دیسک را به صورت مجازی برای سیستم عامل ها با فرمت خاصی در نظر گرفت در حالی که به اصل فضا هیچ گونه لطمه ای نمی خورد.

 

WHDownloader 0.0.2.2 دانلود آپدیت ویندوز و آفیس

دانلود آپدیت ویندوز
WHDownloader نرم افزار مخصوص دانلود فایلهای به روز رسانی ویندوز و آفیس می باشد که این نرم افزار ورژن جدید Windows Hotfix Downloader است که جایگزین آن گردیده.
غول نرم افزاری مایکروسافت به شکلی منظم آپدیت هایی را با عنوان هات فیکس (Hotfix) برای بزرگترین محصول خود یعنی سیستم عامل ویندوز منتشر میکند که توسط این فایلهای آپدیت آخرین بسته های امنیتی را روی ویندوز نصب می کند و مشکلات قبلی را از بین می برد. ولی آپدیت آنلاین ویندوز ، برای نسخه های کپی که اکثر ما از آنها استفاده میکنیم با محدویدت هایی مواجه است.
WHDownloader ابزار سبک ، کم حجم و کاربردی می باشد که این توانایی را دارداست تا شما را از آخرین آپدیت های ارائه شده برای ویندوز و آفیس با خبر سازد و آنها را دانلود نماید. این نرم افزار می تواند آپدیت های آفلاین را برای Windows 8, Windows 7, Windows Vista / Office 2010, 2013 و 8.1 دانلود کند. فایل هایی که این نرم افزار دانلود می کند به شکل آپدیت آفلاین می باشد و شما می توانید آنها را ذخیره نمایید و اگر به هر دلیل ویندوز خود را مجددا نصب کردید بدون نیاز به دانلود دوباره ، برای آپدیت ویندوز و آفیس خود آنها را استفاده نمایید.

 

CentOS 7.0.1503 x86/x64 لینوکس CentOS

سیستم عامل لینوکس سنتوس
سیستم عامل CentOS که مخفف Community ENTerprise Operating System است نوعی از سیستم عامل لینوکس است که در سرورها مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر این سیستم عامل بیشترین سهم یعنی 30 درصد کل سرورهایی که از سیستم عامل لینوکس استفاده می کنند را به خود اختصاص داده است. سیستم عامل CentOS بر پایه نسخه سروری توزیع RedHat لینوکس یعنی نسخه Enterprise می باشد.
به طور کلی سیستم عامل لینوکس در رده سرور بهتر از ویندوز توانسته خود را نشان دهد و به همین دلیل سهم بیشتری از بازار سیستم عامل های سرور را به خود اختصاص داده است. لینوکس علیرغم بهتر بودن به صورت رایگان عرضه می شود و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه ماهانه برای سرور وجود ندارد. در صورتی که برای ویندوز هزینه ماهیانه 25 تا 80 هزار تومان بسته به 2003 یا 2008 بودن و ویرایش مورد تقاضا باید پرداخت شود.

سیستم عامل لینوکس نه فقط برای وب سرور بلکه برای شبکه داخلی انتخاب مناسب تری نسبت به ویندوز می باشد و ادمین های شبکه با نصب و به کارگیری آن و بهره گیری از ابزارها و امکانات مدیریتی آن می توانند کنترل بهتری بر شبکه خود داشته باشند. همچنین لینوکس دارای فایروال های قدرتمندی می باشد که می تواند تمامی ارتباطات شبکه را در تمام سطوح زیر نظر داشته باشد و شبکه را به حداکثر کارایی لازم برساند.
از آنجایی که مدتی است بحث استفاده از دیتا سنترهای داخلی برای سرویس دهی به سایت های فارسی جدی شده است CentOS به عنوان بهترین گزینه برای این کار می تواند مورد استفاده قرار گیرد

نکته :
نسخه X86_64 فقط 64 بیتی است و روی CPU هایی که از 64 بیت پشتیبانی نمی کنند نصب نمی شود.

 

Fedora Workstation 24 لینوکس فدورا

Fedora Workstation لینوکس فدورا
Fedora Workstation یک سیستم عامل متن باز و یکی از توزیع های لینوکس می باشد و اعضای پروژه فدورا آن را توسعه می دهند.
هدف اصلی این پروژه ساخت یک سیستم عامل کاربردی است که به شکل کلی از بسته های نرم افزاری رایگان تشکیل شده باشد. این توزیع طوری ایجاد شده که به راحتی نصب و برای مقصود مورد نظر تنظیم شود. این کار با نرم افزار نصب و مجموعه نرم افزارهای سیستمی که کار با آن‌ها آسان است، ممکن می‌شود. بسته های نرم افزاری و نرم افزارهای مورد نیاز آنها به راحتی توسط نرم‌افزار یام قابل دریافت می‌باشند. هر 6 یا 8 ماه نیز یک ورژن جدید از Fedora ارائه می گردد.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد