دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

WHDownloader 0.0.2.2 دانلود آپدیت ویندوز و آفیس

دانلود آپدیت ویندوز
WHDownloader نرم افزار مخصوص دانلود فایلهای به روز رسانی ویندوز و آفیس می باشد که این نرم افزار ورژن جدید Windows Hotfix Downloader است که جایگزین آن گردیده.
غول نرم افزاری مایکروسافت به شکلی منظم آپدیت هایی را با عنوان هات فیکس (Hotfix) برای بزرگترین محصول خود یعنی سیستم عامل ویندوز منتشر میکند که توسط این فایلهای آپدیت آخرین بسته های امنیتی را روی ویندوز نصب می کند و مشکلات قبلی را از بین می برد. ولی آپدیت آنلاین ویندوز ، برای نسخه های کپی که اکثر ما از آنها استفاده میکنیم با محدویدت هایی مواجه است.
WHDownloader ابزار سبک ، کم حجم و کاربردی می باشد که این توانایی را دارداست تا شما را از آخرین آپدیت های ارائه شده برای ویندوز و آفیس با خبر سازد و آنها را دانلود نماید. این نرم افزار می تواند آپدیت های آفلاین را برای Windows 8, Windows 7, Windows Vista / Office 2010, 2013 و 8.1 دانلود کند. فایل هایی که این نرم افزار دانلود می کند به شکل آپدیت آفلاین می باشد و شما می توانید آنها را ذخیره نمایید و اگر به هر دلیل ویندوز خود را مجددا نصب کردید بدون نیاز به دانلود دوباره ، برای آپدیت ویندوز و آفیس خود آنها را استفاده نمایید.

 

Portable Update 2.5.1 جستجو ، دانلود و نصب آپدیت های ویندوز

جستجو ، دانلود و نصب آپدیت های ویندوز
Portable Update نرم افزاری برای جستجو ، دانلود و پس از آن نصب آپدیت های ویندوز می باشد.
بیشتر کاربران سیستم عامل ویندوز برای آپدیت کردن ویندوز خود از برنامه پیشفرض ویندوز که با نام Windows Update شناخته شده است استفاده می نمایند. بدلیل اینکه هم آسان ترین و بی دردسرترین روش می باشد و هم اینکه خیلی راحت و با چند کلیک میتوان آپدیت های ویندوز را از طریق آن نصب نمود. ولی این روش نمیتواند بهترین روش ممکن باشد چون که مثلا اگر از ارتباط اینترنتی نسبتا خوبی استفاده نکنیم ، نصب آپدیتها با خطا همراه شده و اگر دسترسی کاربر به این بخش مسدود شده باشد ، دیگر باید قید آپدیت کردن از این طریق را زد و نیز اگر فایل های آپدیت را به سایر کامپیوترها انتقال دهید، با مشکل روبرو شده و باید از چندین برنامه مختلف استفاده کرد.
نرم افزار Portable Update دقیقا مخصوص این کار برنامه نویسی شده و با جستجویی که در بین آپدیتهای ارائه شده از طرف مایکروسافت انجام می دهد لیستی از آپدیت هایی که قبلا دریافت نشده اند را در اختیارمان قرار میدهد که می توانیم این به روز رسانی ها را به طور آفلاین دانلود نماییم.
این نرم افزار با تمامی نسخه های ویندوز سازگاری کامل دارد.