دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Portable Update 2.5.1 جستجو ، دانلود و نصب آپدیت های ویندوز

دسته بندی نرم افزار سیستم عامل » آپدیت ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/7 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 16306

جستجو ، دانلود و نصب آپدیت های ویندوز
Portable Update نرم افزاری برای جستجو ، دانلود و پس از آن نصب آپدیت های ویندوز می باشد.
بیشتر کاربران سیستم عامل ویندوز برای آپدیت کردن ویندوز خود از برنامه پیشفرض ویندوز که با نام Windows Update شناخته شده است استفاده می نمایند. بدلیل اینکه هم آسان ترین و بی دردسرترین روش می باشد و هم اینکه خیلی راحت و با چند کلیک میتوان آپدیت های ویندوز را از طریق آن نصب نمود. ولی این روش نمیتواند بهترین روش ممکن باشد چون که مثلا اگر از ارتباط اینترنتی نسبتا خوبی استفاده نکنیم ، نصب آپدیتها با خطا همراه شده و اگر دسترسی کاربر به این بخش مسدود شده باشد ، دیگر باید قید آپدیت کردن از این طریق را زد و نیز اگر فایل های آپدیت را به سایر کامپیوترها انتقال دهید، با مشکل روبرو شده و باید از چندین برنامه مختلف استفاده کرد.
نرم افزار Portable Update دقیقا مخصوص این کار برنامه نویسی شده و با جستجویی که در بین آپدیتهای ارائه شده از طرف مایکروسافت انجام می دهد لیستی از آپدیت هایی که قبلا دریافت نشده اند را در اختیارمان قرار میدهد که می توانیم این به روز رسانی ها را به طور آفلاین دانلود نماییم.
این نرم افزار با تمامی نسخه های ویندوز سازگاری کامل دارد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: سیستم عامل » آپدیت ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود