دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

WHDownloader 0.0.2.2 دانلود آپدیت ویندوز و آفیس

دسته بندی نرم افزار سیستم عامل » آپدیت ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 15446

دانلود آپدیت ویندوز
WHDownloader نرم افزار مخصوص دانلود فایلهای به روز رسانی ویندوز و آفیس می باشد که این نرم افزار ورژن جدید Windows Hotfix Downloader است که جایگزین آن گردیده.
غول نرم افزاری مایکروسافت به شکلی منظم آپدیت هایی را با عنوان هات فیکس (Hotfix) برای بزرگترین محصول خود یعنی سیستم عامل ویندوز منتشر میکند که توسط این فایلهای آپدیت آخرین بسته های امنیتی را روی ویندوز نصب می کند و مشکلات قبلی را از بین می برد. ولی آپدیت آنلاین ویندوز ، برای نسخه های کپی که اکثر ما از آنها استفاده میکنیم با محدویدت هایی مواجه است.
WHDownloader ابزار سبک ، کم حجم و کاربردی می باشد که این توانایی را دارداست تا شما را از آخرین آپدیت های ارائه شده برای ویندوز و آفیس با خبر سازد و آنها را دانلود نماید. این نرم افزار می تواند آپدیت های آفلاین را برای Windows 8, Windows 7, Windows Vista / Office 2010, 2013 و 8.1 دانلود کند. فایل هایی که این نرم افزار دانلود می کند به شکل آپدیت آفلاین می باشد و شما می توانید آنها را ذخیره نمایید و اگر به هر دلیل ویندوز خود را مجددا نصب کردید بدون نیاز به دانلود دوباره ، برای آپدیت ویندوز و آفیس خود آنها را استفاده نمایید.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: سیستم عامل » آپدیت ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود