دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

VirtualBox 5.1.14 Build 112924 + Extension Pack نصب چند سیستم عامل

نصب چند سیستم عامل
VirtualBox نرم افزاری کاربردی جهت شبیه سازی سیستم عامل های مختلف روی ویندوز است و توسط آن می توان چندین سیستم عامل را همزمان اجرا نمود که محصولی از کمپانی معتبر اوراکل می باشد.
این شبیه ساز قدرتمند و متن باز هم می تواند ابزاری حرفه ای جهت راه اندازی سرور باشد و همچنین توسط کاربران مبتدی و تازه کار به منظور آشنایی با سیستم عامل های مختلف مورد استفاده فرار گیرد.

VirtualBox به شما امکان اجرای چند سیستم عامل را به صورت همزمان می دهد به گونه ای که مثلا روی ویندوز خود در صورت وجود سخت افزار مناسب می توانید همزمان لینوکس، مک و یک ویندوز دیگر را اجرا نمایید و برنامه ای که برای پلت فرم های مختلف طراحی نموده اید را بدون نیاز به راه اندازی مجدد سیستم عامل تست و بررسی نمایید.

VirtualBox هنگام نصب سیستم عامل جدید از شما میزان منابع مورد استفاده آن را پرسیده و با تعیین میزان حافظه رم، هارد، تعداد هسته های CPU درگیر و .. مشخص می کنید که سیستم عامل جدید تا چه میزان کارایی داشته باشد. بعد از اجرای سیستم عامل جدید با خیالی آسوده می توانید تمام برنامه هایی که تست آنها روی سیستم عامل اصلی خطرناک می باشد را روی شبیه ساز اجرا و آزمایش کنید بدون اینکه کوچکترین خطری سیستم عامل اصلی شما را تهدید کند در صورت نیاز هر زمان که بخواهید می توانید آن را به لحظه اول بازگردانید.تغییرات نسخه جدید VirtualBox 5.1.14 released 2017-01-17

:This is a maintenance release. The following items were fixed and/or added

VMM: fixed emulation of certain instructions for 64-bit guests on 32-bit hosts
VMM: properly handle certain MSRs for 64-bit guests on ancient CPUs without VT-x support for MSR bitmaps - bug #13886
GUI: fixed a crash with multimonitor setups under certain conditions
GUI: allow cloning of snapshots when the VM is running
NVMe: fixed compatibility with the Storage Performance Development Kit - SPDK, bug #16368
VBoxSVC: fixed a crash under rare circumstances
VBoxManage: added a sanity check to modifymedium --resize to prevent users from resizing their hard disk from 1GB to 1PB - bug #16311
Windows hosts: another fix for recent Windows 10 hosts
Linux hosts: Linux 4.10 fixes
Linux Additions: fixed protocol error during certain operations on shared folders - bug #8463


 

Computerbrains CCS64 3.9.1 شبیه ساز کمودور 64

Computerbrains CCS64 شبیه ساز کمودور 64
Computerbrains CCS64 3.9.1 نرم افزاری جهت شبیه سازی محیط کامپیوتر های قدیمی و البته بسیار محبوب کومودور 64 می باشد.
شاید شما نیز خاطرات اولین سیستم های خانگی که همگام با اولین بازی های خانگی مانند سگا یا نینتندو وارد بازار شده بودند را در ذهن دارید و هنوز هم گاهی به یاد آن دوران از نسل اولیه کامپیوتر های خانگی و دردسر های آن زمان یاد کنید. در آینده شاید غیر قابل باور باشد که زمانی یادگیری مبانی کامپیوتر را با سیستم هایی آغاز نمودیم فقط 48 یا 64 کیلوبایت ظرفیت حافظه داخلی داشتند. هرچند بعد از آن با ورود آمیگا 500 ظرفیت رم تا 1024 کیلوبایت هم افزایش یافت ولی با تمام این اوصاف در مقام مقایسه با رم تلفن های همراه جدید در واقع فقط قدرت ناچیزی جهت پردازش عملیات نمایش یک تصویر کوچک می باشد.
کمودور 64 اسم دسته ای از کامپیوتر های خانگی می باشد که با نشان اختصاری C64، C=64 و ( Commodore Business Machines ) و به اصطلاح ماشین های اداری کمودور زمانی بسیار محبوب بوده اند. در گذشته هنگامی هیچ نوع تکنولوژی پیشرفته ای مانند اینترنت و سیستم های قدرتمند امروزی در دسترس نبود کسانی که به اجرای انواع بازی ها علاقه مند بودند و روند رو به رشد تکنولوژی را دنبال می کردند ، تمام توانایشان در کار با کمودور 64 ( Commodor 64 ) و آمیگا 500 ( Amiga 500 ) خلاصه می شد. از همان زمان نیز اختلاف قیمت بین محصولات موجود در بازار یکی از مشکلات بازی خورها محسوب می شد و کامپیوترهای ساخته شده توسط شرکت معتبر IBM دارای قیمت بالاتری بودند و بیشتر در دفاتر کاری از آنها استفاده می شد و سیستم هایی مثل کمودور و آمیگا به علت قیمت مناسب و همچنین تعداد زیاد بازی های کامپیوتری که برای آنها ساخته شده یود از علاقه مندان بیشتری برخوردار بودند.
نرم افزار Computerbrains CCS64 شما را قادر می سازد تا خاطره کار با این کامپیوتر های واقعا دوست داشتنی و محبوب کومودور 64 را زنده کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Computerbrains CCS64 مواردی مانند : شبیه ساز محیط کامپیوتر کومودور 64 ، سازگاری کامل با اجرای بازی های قابل دانلود کمودور 64 و انواع بازی های 8 بیتی ، توانایی اجرای فایل هایی با فرمت TAP , PRG , T64 , D64 و ... می باشند.