دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

VirtualBox 5.1.10 Build 112026 + Extension Pack نصب چند سیستم عامل

نصب چند سیستم عامل
VirtualBox نرم افزاری است که امکان نصب و اجرای چند سیستم عامل مجازی را در یک سیستم عامل فراهم می کند. یه عنوان مثال امکان اجرای لینوکس را در ویندوز فراهم می کند بدون این که لازم باشد سیستم دوباره راه اندازی گردد و یا منوی خاصی برای نوع فرمت بندی هارد تعریف شود.این برنامه که از محیط کاربری بسیار ساده ای نیز بهره می برد حجم متناسب تری نسبت به نرم افزارهای مشابه دارد. VirtualBox نیز تقریبا از تمامی سیستم عامل ها پشتیبانی می کند. Windows, Linux, Macintosh , DOS و بقیه انواع سیستم عامل ها به طور کامل در این نرم افزار پشتیبانی می شوند. موضوع جالب در مورد این نرم افزار که حتی می تواند تا ویندوز 7 را نیز پشتیبانی نماید تا کاربران بتوانند به راحتی ابتدا آن را به صورت مجازی آزمایش کنند.
به راحتی می توان تمامی اجزای سخت افزاری را برای استفاده از این نرم افزار برای سیستم عامل ها محدود و تنظیم کردو همچنین می توان بخشی از هارد دیسک را به صورت مجازی برای سیستم عامل ها با فرمت خاصی در نظر گرفت در حالی که به اصل فضا هیچ گونه لطمه ای نمی خورد.

 

Computerbrains CCS64 3.9.1 شبیه ساز کمودور 64

Computerbrains CCS64 شبیه ساز کمودور 64
Computerbrains CCS64 3.9.1 نرم افزاری جهت شبیه سازی محیط کامپیوتر های قدیمی و البته بسیار محبوب کومودور 64 می باشد.
شاید شما نیز خاطرات اولین سیستم های خانگی که همگام با اولین بازی های خانگی مانند سگا یا نینتندو وارد بازار شده بودند را در ذهن دارید و هنوز هم گاهی به یاد آن دوران از نسل اولیه کامپیوتر های خانگی و دردسر های آن زمان یاد کنید. در آینده شاید غیر قابل باور باشد که زمانی یادگیری مبانی کامپیوتر را با سیستم هایی آغاز نمودیم فقط 48 یا 64 کیلوبایت ظرفیت حافظه داخلی داشتند. هرچند بعد از آن با ورود آمیگا 500 ظرفیت رم تا 1024 کیلوبایت هم افزایش یافت ولی با تمام این اوصاف در مقام مقایسه با رم تلفن های همراه جدید در واقع فقط قدرت ناچیزی جهت پردازش عملیات نمایش یک تصویر کوچک می باشد.
کمودور 64 اسم دسته ای از کامپیوتر های خانگی می باشد که با نشان اختصاری C64، C=64 و ( Commodore Business Machines ) و به اصطلاح ماشین های اداری کمودور زمانی بسیار محبوب بوده اند. در گذشته هنگامی هیچ نوع تکنولوژی پیشرفته ای مانند اینترنت و سیستم های قدرتمند امروزی در دسترس نبود کسانی که به اجرای انواع بازی ها علاقه مند بودند و روند رو به رشد تکنولوژی را دنبال می کردند ، تمام توانایشان در کار با کمودور 64 ( Commodor 64 ) و آمیگا 500 ( Amiga 500 ) خلاصه می شد. از همان زمان نیز اختلاف قیمت بین محصولات موجود در بازار یکی از مشکلات بازی خورها محسوب می شد و کامپیوترهای ساخته شده توسط شرکت معتبر IBM دارای قیمت بالاتری بودند و بیشتر در دفاتر کاری از آنها استفاده می شد و سیستم هایی مثل کمودور و آمیگا به علت قیمت مناسب و همچنین تعداد زیاد بازی های کامپیوتری که برای آنها ساخته شده یود از علاقه مندان بیشتری برخوردار بودند.
نرم افزار Computerbrains CCS64 شما را قادر می سازد تا خاطره کار با این کامپیوتر های واقعا دوست داشتنی و محبوب کومودور 64 را زنده کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Computerbrains CCS64 مواردی مانند : شبیه ساز محیط کامپیوتر کومودور 64 ، سازگاری کامل با اجرای بازی های قابل دانلود کمودور 64 و انواع بازی های 8 بیتی ، توانایی اجرای فایل هایی با فرمت TAP , PRG , T64 , D64 و ... می باشند.