دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Computerbrains CCS64 3.9.1 شبیه ساز کمودور 64

دسته بندی نرم افزار سیستم عامل » مجازی ساز ویندوز | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/04/30 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 1882

Computerbrains CCS64 شبیه ساز کمودور 64
Computerbrains CCS64 3.9.1 نرم افزاری جهت شبیه سازی محیط کامپیوتر های قدیمی و البته بسیار محبوب کومودور 64 می باشد.
شاید شما نیز خاطرات اولین سیستم های خانگی که همگام با اولین بازی های خانگی مانند سگا یا نینتندو وارد بازار شده بودند را در ذهن دارید و هنوز هم گاهی به یاد آن دوران از نسل اولیه کامپیوتر های خانگی و دردسر های آن زمان یاد کنید. در آینده شاید غیر قابل باور باشد که زمانی یادگیری مبانی کامپیوتر را با سیستم هایی آغاز نمودیم فقط 48 یا 64 کیلوبایت ظرفیت حافظه داخلی داشتند. هرچند بعد از آن با ورود آمیگا 500 ظرفیت رم تا 1024 کیلوبایت هم افزایش یافت ولی با تمام این اوصاف در مقام مقایسه با رم تلفن های همراه جدید در واقع فقط قدرت ناچیزی جهت پردازش عملیات نمایش یک تصویر کوچک می باشد.
کمودور 64 اسم دسته ای از کامپیوتر های خانگی می باشد که با نشان اختصاری C64، C=64 و ( Commodore Business Machines ) و به اصطلاح ماشین های اداری کمودور زمانی بسیار محبوب بوده اند. در گذشته هنگامی هیچ نوع تکنولوژی پیشرفته ای مانند اینترنت و سیستم های قدرتمند امروزی در دسترس نبود کسانی که به اجرای انواع بازی ها علاقه مند بودند و روند رو به رشد تکنولوژی را دنبال می کردند ، تمام توانایشان در کار با کمودور 64 ( Commodor 64 ) و آمیگا 500 ( Amiga 500 ) خلاصه می شد. از همان زمان نیز اختلاف قیمت بین محصولات موجود در بازار یکی از مشکلات بازی خورها محسوب می شد و کامپیوترهای ساخته شده توسط شرکت معتبر IBM دارای قیمت بالاتری بودند و بیشتر در دفاتر کاری از آنها استفاده می شد و سیستم هایی مثل کمودور و آمیگا به علت قیمت مناسب و همچنین تعداد زیاد بازی های کامپیوتری که برای آنها ساخته شده یود از علاقه مندان بیشتری برخوردار بودند.
نرم افزار Computerbrains CCS64 شما را قادر می سازد تا خاطره کار با این کامپیوتر های واقعا دوست داشتنی و محبوب کومودور 64 را زنده کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Computerbrains CCS64 مواردی مانند : شبیه ساز محیط کامپیوتر کومودور 64 ، سازگاری کامل با اجرای بازی های قابل دانلود کمودور 64 و انواع بازی های 8 بیتی ، توانایی اجرای فایل هایی با فرمت TAP , PRG , T64 , D64 و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: سیستم عامل » مجازی ساز ویندوز

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود