دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Windows Server 2016 RTM x64 ویندوز سرور 2016 نسخه نهایی

دسته بندی نرم افزار سیستم عامل » ویندوز Server | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/13 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 25021

Windows Server 2016 RTM x64 ویندوز سرور 2016 نسخه نهایی
Windows Server 2016 آخرین نسخه از سیستم عامل های ویندوز سرور می باشد که به جای Windows Server 2012 R2 توسط شرکت مایکروسافت منتشر شده است.
همانطور که در ویندوز 10 شاهد تغییرات بسیار زیادی بودیم این نسخه از ویندوز سرور نیز تقریبا به صورت کامل تغییر کرده و بخش های زیادی از آن مجدد کد نویسی شده و ایرادات نسخه های قبلی در آن دیده نمی شود. همانگونه که با ورود Windows Server 2008 R2 از آن استقبال گسترده ای شد مایکروسافت پیش بینی کرده این نسخه از ویندوز سرور نیز مورد پسند کاربران بویژه مدیران شبکه قرار بگیرد. این نسخه ویندوز سرور به شکلی بازنویسی شده تا حداکثر توان سخت افزاری سیستمی که روی آن نصب می گردد را به کار گیرد.

Windows Server 2016 دارای ویژگی هایی مانند: پیکر بندی و مدیریت کامل انواع سرورهای مجازی و همچنین میزبانی، افزودن سرویس جدیدی به نام AD FS و بهینه سازی سرویس اکتیو دایرکتوری، بهینه سازی و افزایش امکانات سرویس ریموت دسکتاپ، برطرف کردن مشکلات HTTP و HTTPS، ارائه Windows PowerShell 5.0، توانایی پردازش خوشه ای، بهینه سازی روش های کپی و ذخیره سازی اطلاعات در سرویس Storage، کاهش قابل ملاحظه زمان بالا آمدن سیستم عامل، توانایی پیکر بندی نانو سرورها و ... می باشد.

Windows Server 2016 سرویس جدیدی به نام Active Directory Federation Services را به مدیران شبکه ارائه می کند که توسط آن می توانند از سرویس AD FS جهت تایید و اجازه دسترسی به مسیر هایی جدای از Active Directory بهره ببرند که دیتابیس SQL و همچنین پروتکل LDAP از آن جمله می باشند.


دو برنامه فعال ساز ویندوز به نام های Microsoft Toolkit و KMSAuto داخل فولدر Activator جهت فعال سازی ویندوز وجود دارند که با یکدیگر تفاوت چندانی ندارند و هر دو به صورت کامل تست شده اند و می توانید هر کدام را به انتخاب خود جهت فعال سازی ویندوز بکار بگیرید.

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: سیستم عامل » ویندوز Server

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود