دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

XAMPP 7.0.13.1.VC14 شبیه ساز وب سرور آپاچی روی ویندوز

شبیه ساز وب سرور آپاچی روی ویندوز
XAMPP نرم افزاری قدرتمند و یکی از بهترین ابزارهای موجود جهت شبیه سازی و راه اندازی وب سرور آپاچی روی سیستم عامل ویندوز می باشد.
این نرم افزار جهت اجرای کدهای php در سیستم به صورت localhost مورد استفاده قرار می گیرد تا با لوکال کردن کامپیوتر شخصی بتوانید کارهای خود را قبل از آپلود کردن و بررسی آن آن بر روی هاست اصلی ، بر روی کامپیوتر خود تست نمایید و این سبب شده تا به یکی از پرکاربرد ترین نرم افزارها برای برنامه نویسان پی اچ پی تبدیل شود.
XAMPP مشکلات را برای برنامه نویسان و طراحان وب درگیر با این سورس را برطرف نموده تا آنها با داشتن کمترین اطلاعات در مورد نصب نرم افزارهایی مانند MySQL, PHP, Apache ای ن توانایی را داشته باشند تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی برنامه مورد نظر خود را به صورت اتوماتیک نصب ، پیکربندی و یکپارچه سازی نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار XAMPP مواردی مانند : اجرای کدهای PHP ، بدون نیاز به تهیه هاست از اینترنت ، نصب و پیکربندی خودکار MySQL, PHP, Apache ، راه اندازی یک وب سرور بر روی کامپیوتر شخصی ، ادغام و یکپارچه سازی خودکار برنامه های نصب شده ، نصب تمامی CMSها بر روی کامپیوتر و کار بصورت آفلاین ، حاوی برنامه های بسیار مفید Apache, MySQL, PHP + PEAR, Perl, mod_php, mod_perl, mod_ssl, OpenSSL, phpMyAdmin, Webalizer, Mercury Mail Transport System for Win32 و NetWare Systems v3.32, Ming, FileZilla FTP Server, mcrypt, eAccelerator, SQLite, and WEB-DAV + mod_auth_mysql ، و ... می باشند.