دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Exescript Editor 2.9.1 + Converter 3.6.1 تبدیل اسکریپت به فایل اجرایی

Exescript


ExeScript نرم افزاری کاربردی جهت تبدیل گروهی فایل های زبان های Visual Basic و Java scripts به فایل های اجرایی می باشد.
این برنامه با توانایی عیب یابی گرامری کدها و مشخص نمودن قسمت های اشتباه در کدنویسی با رنگی متفاوت و همچنین پشتیبانی از اسکریپت های bat, .vbs .js می تواند دستیار بسیار مناسبی در برنامه نویسی این زبان ها باشد. این نرم افزار از کدهای نوشته شده توسط شما به گونه ای محافظت کرده و آنها را کریپت می کند که افراد غیر مجاز نتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.

ExeScript جهت محافظت از فایل های اجرایی ساخته شده از استاندارد رمزگذاری AES استفاده می کند و می توانید برای فایل اجرایی خود کلمه عبور نیز تعریف نمایید. بعد از اجرا شاید فایل اصلی روی هارد دیسک قرار گرفته باشد ولی تمام اطلاعات مورد نیاز برای اجرای فایل اجرایی به صورت امن در رم کامپیوتر قرار می گیرد که این امر باعث سخت و تا حدی غیرممکن شدن دسترسی افراد غیر مجاز به سورس اصلی کدهای شما می گردد. این برنامه قابلیت اجرای دستور کامپایل از طریق خط فرمان را نیز داراست و برای ساخت فایل های اجرایی بی آنکه خود را درگیر زبان های برنامه نویسی و نصب ابزار های پیچیده کنید، گزینه مناسبی می باشد.

ExeScript از فایل های متنوعی مانند: BAT، CMD، HTA، PS1، WSF، VBS و JS پشتبیانی می کند و می توانید آنها را داخل برنامه فراخوانی نموده و بعد از ویرایش و ایجاد تغییرات مورد نیاز آنها را با فرمت EXE به صورت فایل اجرایی ذخیره نمایید.


- جهت مشاهده تفاوت نسخه های برنامه می توانید در سایت اصلی برنامه وارد قمست Compare شده قابلیت های هر نسخه را ببینید.
- نسخه Exescript Editor قرار گرفته برای دانلود Business Edition است و علاوه بر پوشش امکانات نسخه Converter دارای قابلیت های بیشتری می باشد.


 

XAMPP 7.0.13.1.VC14 شبیه ساز وب سرور آپاچی روی ویندوز

شبیه ساز وب سرور آپاچی روی ویندوز
XAMPP نرم افزاری قدرتمند و یکی از بهترین ابزارهای موجود جهت شبیه سازی و راه اندازی وب سرور آپاچی روی سیستم عامل ویندوز می باشد.
این نرم افزار جهت اجرای کدهای php در سیستم به صورت localhost مورد استفاده قرار می گیرد تا با لوکال کردن کامپیوتر شخصی بتوانید کارهای خود را قبل از آپلود کردن و بررسی آن آن بر روی هاست اصلی ، بر روی کامپیوتر خود تست نمایید و این سبب شده تا به یکی از پرکاربرد ترین نرم افزارها برای برنامه نویسان پی اچ پی تبدیل شود.
XAMPP مشکلات را برای برنامه نویسان و طراحان وب درگیر با این سورس را برطرف نموده تا آنها با داشتن کمترین اطلاعات در مورد نصب نرم افزارهایی مانند MySQL, PHP, Apache ای ن توانایی را داشته باشند تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی برنامه مورد نظر خود را به صورت اتوماتیک نصب ، پیکربندی و یکپارچه سازی نمایند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار XAMPP مواردی مانند : اجرای کدهای PHP ، بدون نیاز به تهیه هاست از اینترنت ، نصب و پیکربندی خودکار MySQL, PHP, Apache ، راه اندازی یک وب سرور بر روی کامپیوتر شخصی ، ادغام و یکپارچه سازی خودکار برنامه های نصب شده ، نصب تمامی CMSها بر روی کامپیوتر و کار بصورت آفلاین ، حاوی برنامه های بسیار مفید Apache, MySQL, PHP + PEAR, Perl, mod_php, mod_perl, mod_ssl, OpenSSL, phpMyAdmin, Webalizer, Mercury Mail Transport System for Win32 و NetWare Systems v3.32, Ming, FileZilla FTP Server, mcrypt, eAccelerator, SQLite, and WEB-DAV + mod_auth_mysql ، و ... می باشند.