دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Firewall App Blocker 1.5 قرار دادن برنامه ها در فایروال ویندوز

Firewall App Blocker
Firewall App Blocker ابزاری جهت جلوگیری از دسترسی برنامه های مختلف به اینترنت توسط معرفی به فایر وال ویندوز می باشد.
این برنامه سبک به آسانی می تواند نرم افزار هایی که نمی خواهید به اینترنت درسترسی داشته باشند را در لیست فایروال ویندوز قرار دهد.
یکی از مشکلاتی که بیشتر کاربران با آن مواجه می شوند غیرفعال شدن برنامه های نصب شده روی ویندوز می باشد که از طریق فایل های کرک شده اقدام به نصب آنها کرده اند. این برنامه ها به صورت مرتب به سرور های خود متصل شده و به بررسی صحت لایسنس های خود می پردازند. یکی از راه های جلوگیری از ایجاد این ارتباطات اینترنتی که دور از چشم شما صورت می گیرند قرار دادن این برنامه در لیست فایروال می باشد.

Firewall App Blocker به شما امکان می دهد تنها در چند مرحله کوتاه هر یک از برنامه های نصب شده روی ویندوز که به هر دلیلی نمی خواهید به شبکه دسترسی داشته باشد را در لیست فایروال قرار دهید و اطمینان داشته باشید که هیچ گونه کانکشنی از طریق برنامه قرار داده شده در لیست بوجود نخواهد آمد و در نتیجه کرک استفاده شده یا سریال نامبر آن معتبر باقی می ماند.

 

NETGATE Spy Emergency 24.0.210.0 محافظت در مقابل نرم افزارهای جاسوسی

NETGATE Spy Emergency

NETGATE Spy Emergency نرم افزار مفید و کارآمدی برای نابود سازی نرم افزارهای جاسوسی، انواع اسپمر ها، برنامه های مخرب و فایل های ناخواسته روی سیستم می باشد.
این برنامه شما را قادر می سازد با نرم افزارهای جاسوسی، تروجان و هرزنامه ها مقابله نموده و سیستم خود را در مقابل آنها محافظت نمایید. در حال حاضر تهدیدات مختلفی برای هر رایانه وجود دارد که بدافزار ها خطرنکترین آنها نیستند و این مجموعه خطرات به گونه ای رو به رشد است که استفاده از یک برنامه کارآمد جهت ایجاد امنیت ویندوز ضروری می باشد. بعضی از این ابزار های جاسوسی بعد از اجرا روی سیستم قربانی اقدام به ساخت تونل جهت دسترسی هکرها به اطلاعات شخصی افراد می کنند.

NETGATE Spy Emergency به خوبی می تواند سیستم شما را در مقابل انواع نرم افزار های جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، اسپمرها، ابزار مدیریت از راه دور ناخواسته، برنامه های ردیابی کوکی ها، کی لاگر ها، تروجان ها و ... محافظت نماید. این برنامه با توجه به موتور اسکن قدرتمند خود و رابط کاربری مناسبی که دارا می باشد به خوبی توانسته جایگاه بالایی در میان کاربران برای خود فراهم کند.

 

O&O SafeErase Professional 11.0 Build 127 حذف و پاکسازی کامل اطلاعات

O&O SafeErase حذف و پاکسازی کامل اطلاعات
O&O SafeErase ابزاری جهت پاک سازی کامل اطلاعات مهم برای همیشه می باشد به صورتی که فایل های پاک شده توسط برنامه های بازگردانی اطلاعات نیز قابل بازیابی و ریکاوری نباشند.
این برنامه کاربردی می تواند اطلاعات حساس شما را با چند کلیک ساده و با استفاده از الگوریتم های پیچیده خود برای همیشه محو و نابود نماید تا در صورت فروش حافظه های جانبی و هارد دیسک های خود نیز نگران بازیابی آنها نباشید.

O&O SafeErase به خوبی قادر است تمامی اطلاعات موجود در مروگر اینترنتی شما شامل کوکی ها، تاریخچه وب گردی، حافظه کش، تاریخچه جستجو و... را به صورت یکجا و یا تکی با انتخاب شما حذف نماید تا افراد غیر مجاز امکان ردیابی فعالیت ها و حساب های شما نداشته باشند. اگر نیاز به پاکسازی کامل یک سیستم به همراه سیستم عامل داشته باشید این نرم افزار میتوانید بدون نیاز به بوت تمامی اطلاعات سیستمی، فایل ها، اطلاعات ویندوز و... را از طریق نوشتن و پاک کردن چند باره برای همیشه حذف نماید.

O&O SafeErase را می توان یکی از ابزار های جلوگیری از سرقت هویت نیز دانست زیرا با استفاده از این برنامه دیگر افراد غیر مجاز امکان دسترسی به اطلاعات محرمانه و مهم شما را نخواهند داشت. این نرم افزار دارای ویژگی های مانند: حذف دائمی فایل ها، پوشه ها، کارت های حافظه و فلش های USB، حذف تمام اطلاعات کامپیوتر، بدون نیاز به بوت، حذف تاریخچه و حافظه کش مربوط به وب گردی، شش روش مختلف جهت حذف اطلاعات محرمانه برای همیشه، گزارش های دقیق به منظور اثبات حذف، ابزار جستجو و تجزیه و تحلیل فایل های پاک شده ناامن، روش حذف سازگار با SSD ها (TRIM)، گزارش های پیشرفته و مدیریت فعالیت و... می باشد.

 

Windows Firewall Control 4.9.3.0 مدیریت فایروال ویندوز

Windows Firewall Control مدیریت فایروال ویندوز
Windows Firewall Control نرم افزار کاربردی و مفیدی برای افزایش سرعت دسترسی به تنظیمات فایروال ویندوز، ایجاد قوانین دلخواه برای هر برنامه ای که روی ویندوز نصب می شود (اجازه یا رد دسترسی به شبکه) و همچنین تعیین مشخصات و نحوه محدود سازی شبکه می باشد.
این برنامه باعث دسترسی سریع به تنظیمات فایروال ویندوز شده و با افزایش قابلیت های آن به شما اجازه مدیریت کامل شبکه را می دهد و نیاز های کاربران با تجربه، از جمله مدیران شبکه را برآورده می سازد.

Windows Firewall Control بعد از نصب در قسمت سینی ویندوز قرار می گیرد و توسط آن می توانید مشخصات امنیتی دلخواه خود مانند عدم محافظت شبکه ( خاموش کردن فایروال ویندوز ) یا حالت محافظت بالا ( بلاک کردن تمام اتصالات ورودی و خروجی شبکه ) را روی سیتم عامل خود اعمال نمایید. با بکار گیری این برنامه می توانید جزئیات ریزی را هم که در اتصالات برنامه های نصب شده روی ویندوز در شبکه رخ می دهد را رصد نموده و مشاهده کنید که هر برنامه ای از چه پورتی با استفاده ار چه پروتکلی به چه سروری متصل شده و در صورت نیاز دسترسی آن برنامه به شبکه را قطع نمایید.

Windows Firewall Control بعد از نصب به هیچ عنوان روی سرعت عملکرد سیستم تاثیر منفی نداشته و بدون ایجاد هر گونه مشکلی در روند معمول کار سیستم عامل، امکانات بیشتری به فایروال ویندوز اضافه می کند. این نرم افزار یک ابزار عالی برای کنترل بهتر روی قسمت های مختلف فایروال ویندوز می باشد به ویژه هنگامی که آن را به گونه ای تنظیم کنید تا هر برنامه ای که نصب می گردد ابتدا از این برنامه اجازه دسترسی به شبکه را دریافت نماید.

 

Gridinsoft Anti-Malware 3.0.75 حذف تروجانها و بد افزار های تبلیغاتی

Trojan Killer حذف تروجانها و بد افزار های تبلیغاتی
Gridinsoft Anti-Malware نرم افزار کارآمد و قدرتمندی برای مقابله و جلوگیری از نفوذ تروجان ها و انواع بد افزار های تبلیغاتی می باشد.
در دینای نت امروزی که سرشار از انواع بد افزار ها ، تروجانها و ویروس ها شده دیگر استفاده از این دست برنامنه های امنیتی به امری ضروری تبدیل شده است. این برنامه ، با سپر امنیتی قدرتمند خود در مقابل تهدید انواع بد افزارهای تبلیغاتی ، تروجان ها ، SPYWARE ها و … سیستم را از هر نوع خطر احتمالی محافظت می نماید.این نسخه از نرم افزار Gridinsoft Anti-Malware که خدمت شما عزیزان ارائه می شود به صورت فول ورژن می باشد که با خیالی آسوده می توانید از آن استفاده نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Gridinsoft Anti-Malware مواردی مانند : سپر امنیتی قدرتمند مقابل خطرات احتمالی در هنگام استفاده از اینترنت ، قدرت تشخیص بسیار بالا و شناسائی اکثر تروجان ها ، حجم پایین اشتغال فضا و مقدار رم و پردازش کامپیوتر ، بکارگیری هسته ای قدرتمند و در نتیجه سرعت جستجوی بسیار بالا ، حذف ، پاکسازی ، و بلاک کردن زمانی که مشخص شود فایل سیستمی شما دچار مشکل شده ، شناسائی قدرتمند مموری و لوکال درایو ها و ... می باشند.این نرم افزار در واقع همون Trojan Killer هست که سازندگان برنامه اسمش رو به Gridinsoft Anti-Malware تغییر دادن.


 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد