دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Abelssoft GoogleClean 2017.135 پاکسازی اطلاعات گوگل

Abelssoft GoogleClean پاکسازی اطلاعات گوگل
Abelssoft GoogleClean نرم افزاری جهت پاکسازی اطلاعات غیر ضروری که نرم افزارهای گوگل در سیستم ثبت کرده اند.
در حال حاضر گوگل سرویس ها و خدمات مختلفی و پر کاربردی را مانند Google Desktop, Google Chrome, Google Picasa, Google Earth و Google Toolbar برای کاربران اینترنت فراهم نموده است که در مقابل امکاناتی که به شما ارائه می دهند ، برخی از اطلاعات غیر ضروری شخصی شما مانند وب سایت هایی که بازدید می کنید، مطالبی که در اینترنت جستجو می کنید و … را نیز برای گوگل ارسال خواهند نمود. شما می توانید با این برنامه امنیت تمامی محصولات گوگل را یک جا حفظ کرده و از وقوع مشکلات بعدی جلوگیری کنید. با این برنامه از محصولات گوگل بدون درسر استفاده کنید و نگران از دست رفتن اطلاعات و یا لو رفتن آنها نباشید.

Abelssoft GoogleClean با استفاده از رادار گوگل خود تمام فعالیت‌های جاسوسی مجموعه نرم‌افزارهای گوگل اعم از Google Desktop، Google Toolbar ، Google Picasa ، Google Chrome و… را زیر نظر می‌ گیرد و مانع از سرقت اطلاعات شخصی شما توسط آن‌ها می‌شود. به کمک این برنامه مشخصات کاربری شما پنهان می‌‌شود، اطلاعات شخصی شما حذف می‌‌شوند و کوکی‌های جاسوسی گوگل به طور کامل پاکسازی می‌‌شوند.

 

FileWing Shredder 2017 5.0 حذف فایل ها بدون بازگشت

Abelssoft FileWing Shredder حذف فایل ها بدون بازگشت
FileWing Shredder نرم افزاری جهت از بین بردن فایل‌های مورد نظر کاربران می باشد و از بازیابی آنها جلوگیری می کند.

FileWing Shredder هفت روش مختلف حذف فایل را پیش روی شما قرار می‌دهد و از بین این هفت روش شما می توانید بهترین روش را برای این کار داشته باشید. در این الگوریتم های حذف فایل بین 1 تا 35 بار بر روی فایل اولیه ، اطلاعات نوشته می شود تا قابلیت بازیابی آنها از بین برود.

 

Advanced Encryption Package Pro 6.06 رمزگذاری فایلها

Advanced Encryption Package رمزگذاری فایلها
Advanced Encryption Package نرم افزاری جهت رمزگذاری فایلها بر اساس الگوریتم های مختلف به منظور محافظت از آنها می باشد.
با استفاده از این برنامه کاربردی می توانید فایل های خود را به صورت دسته ای رمزگذاری کنید و با خیالی آسوده آنها را از طریق ایمیل ارسال کنید. این نرم افزار به خوبی می تواند فایل های شما رمزگذاری کند و بعد از ارسال آنها شخصی که باید فایلهای مورد نظر را مشاهده نماید نیازی به این برنامه نخواهد داشت.

Advanced Encryption Package اگر در مورد فن آوری رمزنگاری داده ها، اطلاعات چندانی ندارید و در عین حال می خواهید در نقل انتقالات فایل های حساس خود از از امنیت کامل برخوردار باشید گزینه مناسبی برای شماست زیرا بخوبی می تواند با ویندوز اکسپلورر ادغام شده و به شما اجازه می دهد از منوهای اصلی ویندوز اکسپلورر برای رمزگذاری فایل، رمزگشایی و یا حذف ایمن به طور مستقیم استفاده نمایید. همچنین می توانید با انتخاب یک دایرکتوری تمامی فایل های موجود در آن را با الگوریتم دلخواه خود که به صورت شخصی ایجاد نموده اید رمزگذاری نمایید.

Advanced Encryption Package قابلیت های کلیدی بسیاری همچون : ترکیب خیلی مناسب با ویندوز اکسپلورر و راحتی کار با آن حتی برای کاربران مبتدی، بکارگیری الگوریتم های مختلف و پیچیده (حدود 20 الگوریتم رمزنگاری) برای حفاظت از داده ها، رمزگذاری فایل ها و همچنین متن، حذف فایل برای همیشه و غیر قابل بازگشت، پشتیبانی از فلش USB برای نگهداری از رمزهای ساخته شده و ... را در اختیارتان قرار می دهد.

 

NETGATE Spy Emergency 24.0.150.0 محافظت در مقابل نرم افزارهای جاسوسی

NETGATE Spy Emergency محافظت در مقابل نرم افزارهای جاسوسی
NETGATE Spy Emergency نرم افزار مفید و کارآمدی برای نابود سازی نرم افزارهای جاسوسی، انواع اسپمر ها، برنامه های مخرب و فایل های ناخواسته روی سیستم می باشد.
این برنامه شما را قادر می سازد با نرم افزارهای جاسوسی، تروجان و هرزنامه ها مقابله نموده و سیستم خود را در مقابل آنها محافظت نمایید. در حال حاضر تهدیدات مختلفی برای هر رایانه وجود دارد که بدافزار ها خطرنکترین آنها نیستند و این مجموعه خطرات به گونه ای رو به رشد است که استفاده از یک برنامه کارآمد جهت ایجاد امنیت ویندوز ضروری می باشد. بعضی از این ابزار های جاسوسی بعد از اجرا روی سیستم قربانی اقدام به ساخت تونل جهت دسترسی هکرها به اطلاعات شخصی افراد می کنند.

NETGATE Spy Emergency به خوبی می تواند سیستم شما را در مقابل انواع نرم افزار های جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، اسپمرها، ابزار مدیریت از راه دور ناخواسته، برنامه های ردیابی کوکی ها، کی لاگر ها، تروجان ها و ... محافظت نماید. این برنامه با توجه به موتور اسکن قدرتمند خود و رابط کاربری مناسبی که دارا می باشد به خوبی توانسته جایگاه بالایی در میان کاربران برای خود فراهم کند.

 

AdwCleaner 6.042 حذف برنامه های تبلیغاتی

AdwCleaner حذف برنامه های تبلیغاتی
AdwCleaner نرم افزاری جهت پاکسازی نوار ابزارهای نصب شده در مروگرهای اینترنتی می باشد.
این برنامه با جستجو و حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، نوار ابزارها، برنامه های ناخواسته (PUP) و برنامه هایی موسوم به Hijacker مرورگرها از کامپیوتر شما مراقبت می کند. با استفاده از این نرم افزار شما به راحتی می توانید بسیاری از این نوع برنامه های ناخواسته را از روی سیستم و مرورگر خود حذف کنید و هنگام مرور صفحات وب با خیالی آسوده به کارهایتان بپردازید.

بیشتر مواقع با نصب نرم افزار های رایگان این برنامه ها همراه خود تعدادی برنامه تبلیغاتی نیز روی سیستم شما نصب می کنند و انواع مختلفی دارند و اغلب به صورت نوار ابزار و یا افزونه روی مرورگر وب جا خوش می کنند و گاهی هم روی خود ویندوز نصب می شوند که اگر به آنها رسیدگی نشود بعد از گذشت مدتی و انباشته شدن آنها واقعا در سرعت بارگذاری صفحاب وب تاثیر گذار می شوند و به قدری مرورگر شما را شلوغ و به همر ریخته می کنند که دیگر به خوبی نمی توان به محتوای صفحات دسترسی داشت.

AdwCleaner به آسانی می تواند تمامی ابزار های تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته را از تمام قسمت های ویندوز به خصوص مرورگر شما حذف کند. این برنامه بعد از نصب و اجزا صفحه ای را برای شما به نمایش میگذارد که دارای دو دکمه اصلی اسکن و پاک کردن می باشد. بعد از اسکن و جستجو سیستم برای یافتن برنامه های ناخواسته تمام فایل ها، پوشه ها، و قسمت هایی از رجیستری کامپیوتر شما که توسط برنامه های تبلیغاتی مزاحم استفاده می شوند برایتان نمایش داده می شوند.
از لیست ارائه شده می توانید به دلخواه هر یک را انتخاب کنید و با زدن دکمه پاک کردن کلیه برنامه های مزاحم به صورت کامل از روی سیستم شما حذف می گردند و پیغام راه اندازی مجدد سیستم را مشاهده می کنید و بعد از دوباره بالا آمدن ویندوز لیست اقدامات انجام شده را نیز مشاهده خواهید نمود.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد