دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Advanced Encryption Package Pro 6.06 رمزگذاری فایلها

دسته بندی نرم افزار امنیتی | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/10/23 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 19407

Advanced Encryption Package رمزگذاری فایلها
Advanced Encryption Package نرم افزاری جهت رمزگذاری فایلها بر اساس الگوریتم های مختلف به منظور محافظت از آنها می باشد.
با استفاده از این برنامه کاربردی می توانید فایل های خود را به صورت دسته ای رمزگذاری کنید و با خیالی آسوده آنها را از طریق ایمیل ارسال کنید. این نرم افزار به خوبی می تواند فایل های شما رمزگذاری کند و بعد از ارسال آنها شخصی که باید فایلهای مورد نظر را مشاهده نماید نیازی به این برنامه نخواهد داشت.

Advanced Encryption Package اگر در مورد فن آوری رمزنگاری داده ها، اطلاعات چندانی ندارید و در عین حال می خواهید در نقل انتقالات فایل های حساس خود از از امنیت کامل برخوردار باشید گزینه مناسبی برای شماست زیرا بخوبی می تواند با ویندوز اکسپلورر ادغام شده و به شما اجازه می دهد از منوهای اصلی ویندوز اکسپلورر برای رمزگذاری فایل، رمزگشایی و یا حذف ایمن به طور مستقیم استفاده نمایید. همچنین می توانید با انتخاب یک دایرکتوری تمامی فایل های موجود در آن را با الگوریتم دلخواه خود که به صورت شخصی ایجاد نموده اید رمزگذاری نمایید.

Advanced Encryption Package قابلیت های کلیدی بسیاری همچون : ترکیب خیلی مناسب با ویندوز اکسپلورر و راحتی کار با آن حتی برای کاربران مبتدی، بکارگیری الگوریتم های مختلف و پیچیده (حدود 20 الگوریتم رمزنگاری) برای حفاظت از داده ها، رمزگذاری فایل ها و همچنین متن، حذف فایل برای همیشه و غیر قابل بازگشت، پشتیبانی از فلش USB برای نگهداری از رمزهای ساخته شده و ... را در اختیارتان قرار می دهد.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود