دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

AdwCleaner 6.043 حذف برنامه های تبلیغاتی

دسته بندی نرم افزار امنیتی | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/11/10 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 18715

AdwCleaner حذف برنامه های تبلیغاتی
AdwCleaner نرم افزاری جهت پاکسازی نوار ابزارهای نصب شده در مروگرهای اینترنتی می باشد.
این برنامه با جستجو و حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، نوار ابزارها، برنامه های ناخواسته (PUP) و برنامه هایی موسوم به Hijacker مرورگرها از کامپیوتر شما مراقبت می کند. با استفاده از این نرم افزار شما به راحتی می توانید بسیاری از این نوع برنامه های ناخواسته را از روی سیستم و مرورگر خود حذف کنید و هنگام مرور صفحات وب با خیالی آسوده به کارهایتان بپردازید.

بیشتر مواقع با نصب نرم افزار های رایگان این برنامه ها همراه خود تعدادی برنامه تبلیغاتی نیز روی سیستم شما نصب می کنند و انواع مختلفی دارند و اغلب به صورت نوار ابزار و یا افزونه روی مرورگر وب جا خوش می کنند و گاهی هم روی خود ویندوز نصب می شوند که اگر به آنها رسیدگی نشود بعد از گذشت مدتی و انباشته شدن آنها واقعا در سرعت بارگذاری صفحاب وب تاثیر گذار می شوند و به قدری مرورگر شما را شلوغ و به همر ریخته می کنند که دیگر به خوبی نمی توان به محتوای صفحات دسترسی داشت.

AdwCleaner به آسانی می تواند تمامی ابزار های تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته را از تمام قسمت های ویندوز به خصوص مرورگر شما حذف کند. این برنامه بعد از نصب و اجزا صفحه ای را برای شما به نمایش میگذارد که دارای دو دکمه اصلی اسکن و پاک کردن می باشد. بعد از اسکن و جستجو سیستم برای یافتن برنامه های ناخواسته تمام فایل ها، پوشه ها، و قسمت هایی از رجیستری کامپیوتر شما که توسط برنامه های تبلیغاتی مزاحم استفاده می شوند برایتان نمایش داده می شوند.
از لیست ارائه شده می توانید به دلخواه هر یک را انتخاب کنید و با زدن دکمه پاک کردن کلیه برنامه های مزاحم به صورت کامل از روی سیستم شما حذف می گردند و پیغام راه اندازی مجدد سیستم را مشاهده می کنید و بعد از دوباره بالا آمدن ویندوز لیست اقدامات انجام شده را نیز مشاهده خواهید نمود.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود