دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Cisco AnyConnect Secure Mobility 4.0.02052 + Android 4.0.05026 مدیریت امنیت شبکه

دسته بندی نرم افزار امنیتی | نویسنده مطلب نویسنده: Nakove | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/30 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 24140

Cisco AnyConnect Secure Mobility مدیریت امنیت شبکه
Cisco AnyConnect Secure Mobility نزم افزاری جهت مدیریت خطرات امنیتی شبکه‌ های اینترنتی از راه دور می باشد.
این نرم افزار محصولی از شرکت معتبر Cisco Systems می باشد که بوسیه آن کاربران قادر خواهند بود از راه دور با مشخص نمودن سیستم خود خود مانند لپ تاپ دسترسی لازم به شبکه و نیز اینترنت را در اختیار داشته باشند. آنها خواهند توانست به راحتی و با امنیت بالایی از برنامه ها و داده هایی که جهت انجام کارهای خود احتیاج دارند استفاده نمایند. اتصال توسط این روش هوشمند ، آسان و در عین حال با امنیت بسیار بالایی صورت می گیرد که این خود باعث افزایش روز افزون کاربرد آن میان کاربران می باشد. بعد از انجام مراحل نصب نرم افزار Cisco AnyConnect Secure Mobility ، این برنامه یک Windows Service را به ویندوز می افزاید که جهت اجرای دائمی آن در پس زمینه سیستم عامل طراحی و کد نویسی شده است.
توضیحات :
- قبل از نصب نرم افزار Cisco AnyConnect Secure Mobility پیش نیاز آن یعنی "Java Runtime Environment" و یا "JAVA SDK" نسخه 32 بیتی را نصب نمایید.
- این برنامه با Windows XP سازگار نمی باشد.
Install "Java Runtime Environment" or "JAVA SDK" (32-bit) before run setup
This program is not Compatible with Windows XP

  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
پایتخت ایران ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود