دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

WinLock Professional 6.50 محدود سازی ویندوز

دسته بندی نرم افزار امنیتی | نویسنده مطلب نویسنده: Mojtaba | تاریخ انتشار مطلب تاریخ ارسال: 1395/08/7 | تعداد بازدید تعداد بازدیدها: 11062

Crystal Office WinLock Professional محدود سازی ویندوز
WinLock Professional نرم افزاری جهت ایجاد رمز عبور برای قسمتهای مختلف ویندوز و محدود سازی استفاده کاربران از ویندوز می باشد.
این برنامه کاربردی شما را قادر می سازد به راحتی حد مجاز دسترسی کاربران ویندوز به منابع ، تنظیمات و امکانات یک سیستم را تعیین کنید. ابزار های حرفه ای موجود در این نرم افزار جهت استفاده ادمین های سیستم و نیز مدیران شبکه کاملا مفید بوده و مثل یک دستیار به آنها کمک می کند. با انجام یک سری تنظیمات در مرورگر اینترنت اکسپلورر و افزایش کارایی ابزار فیلترنیگ اطلاعات ، کیفیت و چگونگی دسترسی به اینترنت را به صورت کامل کنترل نموده و بر آن نظارت دارد.
نرم افزار WinLock Professional جهت ایجاد محدودیت در دسترسی به وب سایت هایی که محتوای غیر اخلاقی دارند در محیط هایی که از اینترنت اشتراکی استفاده می شود به خوبی می تواند کارایی بالای خود را نشان دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار WinLock Professional مواردی مانند : ایجاد محدودیت های گوناگون به شکل مجزا جهت هر اکانت کاربری ، کارایی بالا در محدود سازی کاربران سیستم در محیط های نظیر كافی نت ها و ادارات ، پنهان سازی منو استارت ، قفل نمودن کل محیط دسکتاپ ، تعیین محدودیت زمانی جهت استفاده از سیستم ، ایجاد رمز عبور برای فایل ها پوشه ها ، فيلترینگ کاربردی وب سایت ها و کلمات کلیدی مورد نظر ( مثل کلمه : گوگل ) ، از کار انداختن کلید های میانبر ، عدم دسترسی به کنترل پنل ، خاموش شدن سیستم بعد از تمام شدن مدت زمان تعیین شده برای کاربر پشتیبانی از تکنولوژی Blowfish Crypto Algorithm و ... می باشند.
  • دانلودجهت رضایت شما دوست عزیز و همچنین سهولت در بکارگیری ، تمامی نرم افزار های موجود در Softw.ir به صورت فعال شده می باشند و در صورت لزوم به همراه فعال ساز های کرک ، سریال نامبر ، کیجن ، پتچ ( Crack ، Serial Number ، Keygen ، Patch ) که در فایل دانلود شده موجود می باشد پس از تست و اطمینان از کارایی کامل ارائه می گردند.

موضوعات: امنیتی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
ده + سه ؟
پاسخ:*
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود