دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

NETGATE Spy Emergency 24.0.210.0 محافظت در مقابل نرم افزارهای جاسوسی

NETGATE Spy Emergency

NETGATE Spy Emergency نرم افزار مفید و کارآمدی برای نابود سازی نرم افزارهای جاسوسی، انواع اسپمر ها، برنامه های مخرب و فایل های ناخواسته روی سیستم می باشد.
این برنامه شما را قادر می سازد با نرم افزارهای جاسوسی، تروجان و هرزنامه ها مقابله نموده و سیستم خود را در مقابل آنها محافظت نمایید. در حال حاضر تهدیدات مختلفی برای هر رایانه وجود دارد که بدافزار ها خطرنکترین آنها نیستند و این مجموعه خطرات به گونه ای رو به رشد است که استفاده از یک برنامه کارآمد جهت ایجاد امنیت ویندوز ضروری می باشد. بعضی از این ابزار های جاسوسی بعد از اجرا روی سیستم قربانی اقدام به ساخت تونل جهت دسترسی هکرها به اطلاعات شخصی افراد می کنند.

NETGATE Spy Emergency به خوبی می تواند سیستم شما را در مقابل انواع نرم افزار های جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، اسپمرها، ابزار مدیریت از راه دور ناخواسته، برنامه های ردیابی کوکی ها، کی لاگر ها، تروجان ها و ... محافظت نماید. این برنامه با توجه به موتور اسکن قدرتمند خود و رابط کاربری مناسبی که دارا می باشد به خوبی توانسته جایگاه بالایی در میان کاربران برای خود فراهم کند.

 

Gridinsoft Anti-Malware 3.0.75 حذف تروجانها و بد افزار های تبلیغاتی

Trojan Killer حذف تروجانها و بد افزار های تبلیغاتی
Gridinsoft Anti-Malware نرم افزار کارآمد و قدرتمندی برای مقابله و جلوگیری از نفوذ تروجان ها و انواع بد افزار های تبلیغاتی می باشد.
در دینای نت امروزی که سرشار از انواع بد افزار ها ، تروجانها و ویروس ها شده دیگر استفاده از این دست برنامنه های امنیتی به امری ضروری تبدیل شده است. این برنامه ، با سپر امنیتی قدرتمند خود در مقابل تهدید انواع بد افزارهای تبلیغاتی ، تروجان ها ، SPYWARE ها و … سیستم را از هر نوع خطر احتمالی محافظت می نماید.این نسخه از نرم افزار Gridinsoft Anti-Malware که خدمت شما عزیزان ارائه می شود به صورت فول ورژن می باشد که با خیالی آسوده می توانید از آن استفاده نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Gridinsoft Anti-Malware مواردی مانند : سپر امنیتی قدرتمند مقابل خطرات احتمالی در هنگام استفاده از اینترنت ، قدرت تشخیص بسیار بالا و شناسائی اکثر تروجان ها ، حجم پایین اشتغال فضا و مقدار رم و پردازش کامپیوتر ، بکارگیری هسته ای قدرتمند و در نتیجه سرعت جستجوی بسیار بالا ، حذف ، پاکسازی ، و بلاک کردن زمانی که مشخص شود فایل سیستمی شما دچار مشکل شده ، شناسائی قدرتمند مموری و لوکال درایو ها و ... می باشند.این نرم افزار در واقع همون Trojan Killer هست که سازندگان برنامه اسمش رو به Gridinsoft Anti-Malware تغییر دادن.


 

Malwarebytes Anti-Exploit Premium 1.09.2.1261 + Business محافظت در مقابل حملات اکسپلویت ها

Malwarebytes Anti-Exploit Premium محافظت در مقابل حملات اکسپلویت ها
Malwarebytes Anti-Exploit نرم افزار کاربردی و مفیدی در زمینه مقابله با انواع حملات اکسپلویت ها ، برنامه ها و کد های مخرب می باشد که به خوبی توانسته جایگاه مناسبی را با عملکردی خوب در بین کاربران پیدا کند.
به طور معمول نرم افزارهای پرکاربرد و معروف دارای ملیون‌ها خط کد می‌باشند و در این میان هکرها و سودجویان از حفره ها و قسمت های آسیب پذیر کدها استفاده نموده تا نرم افزارهای مخرب خود را به استفاده‌کنندگان تحمیل کنند.
Malwarebytes Anti-Exploit گرداگرد مرورگرها و نرم افزارها را با سه لایه‌ امنیتی مورد حفاظت قرار می دهد تا از سواستفاده های حاصل از کدهای آسیب‌پذیر جلوگیری نماید. این نرم افزار نوعی آنتی ویروس نیست اما با بیشتر آنتی ویروس‌ها سازگاری کاملی دارد.

قابلیت‌ های کلیدی نرم افزار Malwarebytes Anti-Exploit مواردی مانند : ایجاد سپر دفاعی برای جاوا ، محافظت از Microsoft Word ، Excel و Powerpoint ، توانایی افزودن و مدیریت محافظت دلخواه و سفارشی ( برای دیگر نرم افزار ها ) ، مقابله با برنامه های مخرب نرم‌افزارهای PDF خوان ( Adobe Reader، Adobe Acrobat ، Foxit Reader ) ، تامین امنیت مرورگرها و افزونه‌های آن‌ها ( شامل مرورگرهای Internet Explorer ، Mozilla Firefox ، Google Chrome ، Opera ) ، محافظت از پخش‌کنندهای رسانه‌ای ( Microsoft Windows Media Player ، VideoLAN VLC Player ، QuickTime Player ، Winamp Player) و ... می باشند.

 

AntiBrowserSpy Pro 2016.173 جلوگیری از جاسوسی مرورگر

AntiBrowserSpy جلوگیری از جاسوسی مرورگر
AntiBrowserSpy نرم افزاری برای غیرفعال کردن بدافزارهای جاسوسی از مرورگرهای اینترنتی می باشد. شما با نصب این برنامه می توانید بدون هیچگونه نگرانی اقدام به وب گردی کرده و هرگز نگران سرقت اطلاعات نباشید. در واقع با استفاده از AntiBrowserSpy می توانید قابلیت های جاسوسی مرورگرهای اینترنتی را غیرفعال کنید و برنامه از انتقال اطلاعات محرمانه شما جلوگیری می کند و از آنها محافظت بعمل می آورد.

 

WinPatrol PLUS 34.11.2016.27 حفاظت از ویندوز در برابر برنامه های جاسوسی

WinPatrol PLUS حفاظت از ویندوز در برابر برنامه های جاسوسی
WinPatrol PLUS نرم افزار قدرتمندی جهت محافظت از سیستم در برابر انواع برنامه های مخرب و جاسوسی می باشد.
این نرم افزار امنیتی همانند نگهبان هوشیاری می باشد که اگر در بخش هایی که امکان دارد ویروس ها و تروجان ها در آن قسمت ها فعالیت نمایند نگهبانی دهد ، در همان لحظه ای که در آن قسمت ها مانند Startup تغییری بوجود آید یا فایلی اضافه گردد باطلاع رسانی کرده و اگر شما آن برنامه یا فایل را نصب نکرده اید و به این قسمت اضافه شدهقادر خواهید بود به آسانی آن را غیرفعال یا پاک نمایید که این اعمال در نهایت باعث می گردد از ورود worms ، adware keyloggers ، spyware ، cookies ، Trojan و دیگر برنامه های مخرب به سیستم جلوگیری شود.

 
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
صفحه قبل صفحه بعد