دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده
دانلود رایگان نرم افزار های فعال شده

Autorun Virus Remover 3.3 Build 0712 حذف ویروس Autorun

Autorun Virus Remover حذف ویروس Autorun
Autorun Virus Remover نرم افزار مفیدی برای نابود سازی ویروس های autorun داخل فلش مموری و کپی و ذخیره سازی فایل های سالم روی کامپیوتر می باشد.
این ابزار به غیر از پاک سازی فلش مموری از ویروس ها می تواند با اسکن هارد کامپیوتر شما autorun های موجود در آن را نیز نابود سازد. همچنین قادر خواهید بود این نرم افزار را بوسیله اینترنت بروزرسانی کرده تا توسط سرور اصلی خود با ورژن های جدید ویروس autorun آشنا شود و در صورت برخورد با آنها در فلش مموری از نفوذ به داخل سیستم و خرابکاری آنها جلوگیری نماید. از دیگر قابلیت های کلیدی Autorun Virus Remover می توان به برسی پروسه های در حال اجرا روی سیستم که احتمال آلوده شدنشان می رود ، تعمیر برخی از فایلها و برنامه های اصلی ویندوز ، اسکن کامل هارد کامپیوتر ، سازگاری با انواع آنتی ویروس ها ، امکان اجرا در قسمت استارت آپ ویندوز و ... اشاره نمود.

 

ESET Smart Security 8.0.103.0b x86/x64 بسته امنیتی Eset

بسته امنیتی Eset در حال حاضر تقریبا بیشتر کاربران کامپیوتر و اینترنت با نام آنتی ویروس NOD32 آشنایی داشته و از نسخه های مختلف آن در زمانهای گوناگون استفاده کرده اند. این نرم افزار که تلفظ درست آن " ناد 32 " می باشد در نسخه های جدیدتر با نام ESET Smart Security شناخته می شود.

ESET در دوسال متوالی 2006 و 2007 لقب بهترین آنتی ویروس را به خود اختصاص داد و در آخرین آزمایشهای انجام شده نیز موفق شده به جایگاه مناسبی دست یابد.اما بی دلیل نیست که کاربران این نرم افزار هر روز در حال افزایش می باشند چرا که عدم استفاده بی رویه از منابع سیستم آنرا به یکی از سبک و سریع ترین آنتی ویروس های جهان تبدیل نموده است.